Albo Sp. z o.o.

Radom

Opinie o Albo Sp. z o.o.

duck

pracowałem w tej firmie w Rzeszowie i ogólnie nie polecam metody mycia miesa który jest juz po terminie i zaczyna cuchnąc zerowa organizacja trzeba się mocno uwijać zeby sie wyrobić w ciągu 8 godzin i płaca nie zadowalająca jak na taki zapierdziel

Miferst
@duck 16.09.2015 21:11

tzn. jakie zarobki?

Znacie firmę Albo Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Albo Sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albo Sp. z o.o.