Per Aarsleff Polska

Opinie o Per Aarsleff Polska

itas

faktycznie dyrektor to człowiek, z którym chce się mieć do czynienia, poza tym firma godna pracy, ponieważ zapewnia umowy o pracę właśnie i można liczyć na fajne zatrudneinie

Chomik

Ja tez pracowałem w tej firmie. Dyrektor to był facet pełen charyzmy i miał szacunek u ludzi . Od kiedy otoczył sie "zaufanymi ludzmi" to zaczeło sie nie układac. Zarobki coraz gorsze atmosfera kiepska , wiecznie wszyscy sa podejzani o oszustwa tu zasługa Władimira ale kazdy mierz swoja miara . Może Derektor przejrzy na oczy albo "góra" zwinę żagle .

gość

Od pewnego czasu dyrektor-prokurent per aarsleff zwalnia tzw. "starą kadrę", ludzi doświadczonych, z ogromną wiedzą. Sam powinien być zwolniony i to już dawno temu.

Zostaw opinię o Per Aarsleff Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Per Aarsleff Polska