Mark Spedition Sp. z o.o.

Dołuje

Opinie o Mark Spedition Sp. z o.o.

Dominika

@MarkSpedition, dziękuje za odpowiedź, jednak tak jak napisałam pytam w imieniu innych forumowiczów. Sama pełnię rolę administratora i staram się wprowadzić do dyskusji bardziej merytoryczny poziom, dotyczący warunków pracy w MARK SPEDITION.

Dominika

Czy ktoś może aplikował w ostatnim czasie na oferty pracy od tego pracodawcy i może opowiedzieć coś o procesie rekrutacyjnym? Takie opinie pomogą przygotować się forumowiczom, którzy również zdecydują się na zatrudnienie.

Mark Spedition
@Dominika 24.07.2017 07:07

Pani Dominiko, Jeżeli spełnia Pani oczekiwania zainteresowaną przez Panią ofertą pracy na konkretny wakat prosimy o maila na adres praca@mark.com.pl lub o kontakt z recepcją 91 42 11 400 celem umówienia spotkania z osobą rekrutującą. Z pewnością odpowiemy na wszelkie zapytania, jak i również wątpliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowany

Tak ,jest dużo jadu ale bez pokrycia ,puste oskarźenia jak na traktorzystów przystało

Kinga Samek

Szanowni Państwo, Nigdy nie pochwalałam żadnego Forum, które umożliwia dokonania jakiegokolwiek wpisu i komukolwiek bez logowania się oraz bez podania pełnych swoich danych. Jak to mówi przysłowie "papier wszystko przyjmie", a anonimowych i chętnych do wypisywania i robiena "czarnego PR" nie brakuje. Jeżeli jesteś zainteresowany rekrutacja w naszej firmie lub tez masz pytania, które nurtują Cię by wysłać do nas swoje CV jesteśmy otwarci do rozmów, jak również do spotkania w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy! Wszelkie dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie www.mark.com.pl Z poważaniem Mark Spedition

Asia

Doświadczony spedytor to i 20-25 tyś miesięcznie zarobi - polecam firmę , pracuje tam już kilka lat - atmosfera była wcześniej lepsza ale chyba nie pracujemy dla atmosfery ;)

JP
@Asia 07.03.2017 16:45

Jakie bajki :))) 20-25 tys zarabia spedytor miesięcznie? jestem w stanie uwierzyć, że 15 i na działalności na pewno... baju baju... jestem w raju... ale nie u Pana Mariusza, który szczęście budował na ludzkiej krzywdzie :)

Spedytor

2000 zł + system motywacyjny na początek - polecam !

Paula

7 koła pewnie doświadczony spedytor, a ile dają na początek??

Oktawia

Nie polecają Państwo tam pracy jako spedytor?

zarobki do 7 koła

batat

a co twoim zdaniem sprawa że jest taka super ta atmosfera? skoro już także tak wychwalasz to wynagrodzenie w firmie to powinieneś jakieś konkretne kwoty rzucić, chociaż przybiżone to sai byśmy ocenili. wiemy że jakość, 15 lat w spedycji i transporcie, ale jednak oczekuję konkretów

kierowca

Ja jestem zadowolony, pieniądze dobre i zawsze na czas - atmosfera super! Polecam

kiero

pracuje w marku ponad rok, bardzo miłe spedytorki i spedytorzy a co za tym idzie bardzo miła atmosfera. kasa na czas.każde święta w domu.

Jurek

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w magazynie ? Jak z atmosferą i zarobkami ? Widzę że opinie kiepskie.

ala

PAN prezes to zwykly wyzyskiwacz dla którego liczy się kasa a nie czlowiek najlepiej zatrudnia na czarno by więcej kasy mi al to się nadaje do inspekcji pracy i mam zamiar to zglosic może to panu Markowi da jakoś nauczkeWV

aLA

TA FIRMA ZWYKLY WYZYSK JAK ZACHORUJESZ TO JUZ NIE MASZ PRACY BO PAN PREZES NIE MIAL BY NA WCZASY ZA GRANICE NAJLEPIEJ ZATRUDNIAC NA CZARNO PO CO PLACIC ZA PRACOWNIKA MOZE PAN PREZES KIEDYS ZACHORUJE A VWTEDY TEZ KTOS WYRZUCI GO NA BRUK

Ola

Co to za firma w ktorej kierownictwo nie interesuje się losem pracowników a PAN kierownik Michal widzi tylko czubek wlasnego nosa

MP

a ja pracowałem w Mark jako kierowca i miło po dzień dzisiejszy wspominam , kasa na czas, pełen socjal , kultura i myślę ,ze każdego dnia mógłbym tam wrócić mostów za sobą nie spaliłem .Widzę,ze firma się rozwija i bardzo dobrze. Życzę Panu Mariuszowi jak najlepiej.Oby jak najwięcej takich pracodawców było.

ola

to prawda co pisza o firmie mark ludziom na swieta dal jalmuzne bo przeciez braklo by mu splate dlugow swojej mamusi a przeciez musi starczyc na wyjazdy za granicea

aleksander

Dlaczego pan mariusz usuwa opinie ktore mu sie niepodobaja a zostawia tylko to co mu sie podoba czyzby bal sie prawdy

olag

Ta firma to gorzej niz kolchoz szef tylko sobie napycha portfel ludzi traktuje jak smieci

Przewoźnik

Panowie, żal Wam dupę ściska że Pan [usunięte przez moderatora] z firmy jednoosobowej rozwinął się do firmy zatrudniającej ok 40 osób, że wybudował bardzo ładne biuro z magazynem oraz że posiada nowe auta, a kierowcy bardzo sobie chwalą robotę?! No forum Trans ma opinie pozytywne, jeździmy z nim od kliku lat (dla jego Spedytorów) i pieniądze są zawsze na czas. Życzyłbym sobie, by każdy z nas płacił tak jak [usunięte przez moderatora]. płaci. Przestańcie oczerniać człowieka i zarzucać że był karany czy też nie. Lepiej spójrzcie na swoje podwórko jaki Syf macie. Polska mentaloność nie zna granic. Ps. dobrze, że wymyślili forum bynajmniej macie gdzie popisać, w sumie papier wszystko przyjmie!

byku

Drogi [usunięte przez moderatora] były szefie Mark Spedition , chwaliłeś się swoim kontrahentą i pracowniką że toczy się przeciwko tobie aktualnie postępowanie przed prokuraturą dot.[usunięte przez moderatora] ?.Niedługo zarzuty...no chyba że tam też masz swoich ludzi tak jak w KMP SZCZECIN?.

przewoźnik nabity w butelkę

[usunięte przez moderatora] jest biznesmenem przecież w 1995 na stadione pogoni szczecin sprzedawał hot dogi ?.

BYŁA

kierowca - 2011-12-18 21:55:28 Super firma , pieniądze na czas , umowa o pracę , stała pensja - pracuje tam 4 lata.NO I SIĘ MLEKO WYLAŁO PANIE [usunięte przez moderatora]---------------------------

kiero2

kiero - 2012-06-26 19:01:51 Potwierdzam , u Pana [usunięte przez moderatora] pracuje nie całe 2 lata , tak jak uzgodnione tak jest , pieniadze na czas .Ty kiero jak możesz pracować u pana [usunięte przez moderatora] od 2 lat skoro on 3 lata temu zamknoł firmę i licenję mu wszystkie zabrano?.

Były

kierowca - 2011-12-18 21:55:28 Super firma , pieniądze na czas , umowa o pracę , stała pensja - pracuje tam 4 lata.Ja też pracowałem u Pana [usunięte przez moderatora],karany za [usunięte przez moderatora] oraz liczne przestępstwa,w roku 2009 po otrzymaniu swojego wymarzonego woroku rzeczpospolitej polskiej zmienił firmę z żony zrobił prezesa i teraz firma nazywa się już MARK SPEDITION SP.ZO.O. - UWAGA - nicki \"kierowca,kiero to sam [usunięte przez moderatora] wpisuje sobie żenujące opinie jaki to on nie jest super. Zarobić można u niego 600 zł miesięcznie + worek ryżu.

jan

Oki a jak wygladaja warunki finasowe jezeli chodzi o spedytorów?? cięzko tam sie dostać ?? jak wyglada rekrutacja?? prosze o wiecej info. o firmie

kierowca

Zostaw opinię o Mark Spedition Sp. z o.o. - Dołuje

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mark Spedition Sp. z o.o.