Zakład Ślusarsko - Mechaniczny Lachowski Tomasz

NIP: 6581444829 REGON: 291434744

Zakład Ślusarsko - Mechaniczny Lachowski Tomasz

Opinie o Zakład Ślusarsko - Mechaniczny Lachowski Tomasz

Zbigniew

Radzę omijać tego Pana z daleka, a jak już to zapłatę brać z góry bo na zapłacenie faktur można się nie doczekać. Telefonów nie odbiera. Zero kontaktu. Takiego człowieka powinni traktować i zamykać jak oszusta którym jest!!!

Zostaw opinię o Zakład Ślusarsko - Mechaniczny Lachowski Tomasz - Końskie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Ślusarsko - Mechaniczny Lachowski Tomasz