CHAMPLAND

Mikołów

Opinie o CHAMPLAND

Dunf

Wiesz co jeśli szukasz pracy @gerson to z całkowitą pewnością znajdziesz rpacę tutaj, generalnie nie ma nic lepszego w okolicy, polecam bardzo mocno Ci spróbować i to jak najszybciej, opłaca się na serio

mejer

Ja słyszałem że ta firma już nie istnieje. upadła z powodu niebotyczne go zadłużenia. czy to fakt? proszę o info.

algid

Dużo się popsuło. Bylo niezle,pracowac sie chcialo zarobki daly przezyc. Teraz tak jak w wiekszosci zakladow pracownik jest traktowany jak niewolnik- wyzysk niesamowity.Mamy 21 wiek niewolnictwo wrocilo. Niema za co rzyc. Trza szukac co inszego

pracus

Pracuję w firmie od pewnego czasu z początku było nieźle, zarobki w miarę. Teraz wszystko się popsuło. Ludzi traktuje się jak niewolników przoduje w tym jedna z pań z biura ktura podaje ze jest pełnomocnikiem pracodawcy.Szkoda ze p.własciciel takiej osobie powierzył prowadzenie firmy i taki stosunek do ludzi. Czy dla niego ludzie nic nie znaczą. Kierownicy zastraszają ludzi ze na ich miejsce jest stos podan. Czy tak ma wygladac biznes

Zostaw opinię o CHAMPLAND - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHAMPLAND