Opinie o ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW w Miasteczko Śląskie

3 27 11 5 1
Bogumił Nowy wpis

Ten wątek jest przeznaczony dla pracowników firmy żeby mogli wystawić opinię o pracy a klienci swoje uwagi powinni kierować do firmy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Jak ze studentami w ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW? Chętnie zatrudniają?

anonymous Nowy wpis

Brak wykształcenia budowlanego. Niekompetencja. Sąd. Komornik.

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Basia

Chciałabym pracować w firmie ale jak widzę od dawna zupełnie nie piszecie? Liczyłam na opinie bezpośrednio od pracowników, szkoda!!

marek

wiec jak widze zarobi nie sa takie złe a o jakim stanwosiku mowisz? mi by akurat pasowala taka umowa, bo przez dluzszy czas mam zapewniona prace i nie musze czegos szukac po 3 miesiacach wiec pod tym wzgledem dobrze

Kontad

Umowa o prace na czas nieokreślony lub na 12 - 18 miesięcy. Wyedy kolejna na czas nieokreślony. Zarobki na rękę ok 2600 zł (pomocnik ok 1800-2000 zł) wiec raczej lepiej niż gorzej.

Krzysiek

gowno prawda z tymi waszymi narzekaniami. Spotkałem tu kilkadziesiąt rożnych opinii. Piszą je z pewnością albo zwolnieni pracownicy zapewne za picie lub zjeb.ną robotę. Albo niezadowoleni klienci. Widać 3 lub 4 podobne posty a potem szereg komentarzy. Ktoś albo tu chce zrobić koło dupy komuś lub firma ma się dobrze i tyle robi ze pewien procent, nie wiem może 5 a może 50 niezadowolonych klientów lub pracownikow tu się zali. Ale żadnych konkretów. A z tego co widać to jednak musi mieć trochę tez zadowolonych bo na stronach i innych forach firma sprzedaje mieszkania i domy, buduje osiedle domków i kamienice czy lokale czy coś. A szef jakiś kombinator czy bóg wie kto tam ale kogoś żal dupę ściska bo ktoś się chwali audi czy Porsche jeździ. Nikt nie pisze ze został wyjebany na kasę. Żaden pracownik nic konkretnego nie napisze a klient niezadowolony tez nie. Ludzie tylko ateiście i narzekacie. z waszych opini nic nie wynika. Czy ta firma to taka zła. Może jakies konkrety? Bo nie wiem o co tu chodzi.

Przemek

Człowieku.... budowlana to raka branża ze dobrego fachowca to ze świecą szukać. Nikt dobry, żaden ceniących się pracownik w sezonie letnim od wiosny do jesieni pracy nie szuka. Jak poszukują pracy to tylko ci których nikt nie chce. Alkoholicy, obiboki, kombinatorzy. A potem się dziwić że ludzie narzekają na pracowników różnych firm ze zpartolą robotę. Trafiłem tu przypadkowo ale (usunięte przez administratora) cos tu jest nie tak skoro chwali sie tu ze tyle ludzi u nich pracuje wiec muszą mieć dużo zleceń i roboty. A poza tym kto to ma robić w Polsce? Jak ktoś coś umie to się ceni i robi za granicą. A nie za marne grosze na umowie zlecenie w mikro firmach.

Luk

Jak by ktoś chciał pooglądać fotki z (usunięte przez administratora) , wrzuciłem na stronkę, ponieważ tutaj administrator może skasować linka: proszę wpisać w wyszukiwarce: chorzow.naszemiasto allis jacek-gryczka Życzę miłego oglądania i komentowania mój adres: (usunięte przez administratora) Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Gość

Coś chyba w tym jest.... Aktualnie trwa " Nabór " nowych pracowników. Nie wiem jak wyglądały i wyglądają budowy ale na rekrutacje przychodzi kilkadziesiąt osób (usunięte przez administratora) Być może Pan Jacek ma żyłkę marketingowca i faktycznie ma tyle pracy (usunięte przez administratora) Zaskoczył mnie fakt, że w jednym czasie zatrudnia tyle ludzi, (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś miałby więcej informacji lub pracował w tej firmie proszę dać znać. Pozdrawiam.

Tak1Nie

Zostaw opinię o ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW - Miasteczko Śląskie

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ALLIS JACEK GRYCZKA UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 90 lok.9 , CHORZÓW
3/5 Na podstawie 27 ocen.