MODART

Lublin

Opinie o MODART

Bartosz Pełka

Firma Mod-Art zleciła mi wykonanie listy zagranicznych dziennikarzy - w trakcie pracy okazywało się, że wymagania dot. szczegółowości i źródeł są wygórowane i nierealne do spełnienia więc po kilku dniach zrezygnowałem; poza tym, moja początkowa wycena dot. innego rodzaju zlecenia. Po intensywnej pracy związanej z wykorzystaniem kilku języków, przesłałem dostępną listę kilkudziesięciu osób wraz z danymi kontaktowymi i poprosiłem o zapłatę "po kosztach" chociaż ta lista jest warta o wiele więcej niż ta kwota (można sprawdzić na zagranicznych serwisach, oferujących listy kontaktów za tysiące Euro). Mod-Art odmówiła jakiejkolwiek zapłaty, co jest po prostu nieuczciwe.

Pol

osobiscie nie polecam strasznie wredni ludzie

Zostaw opinię o MODART - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MODART