Doradztwo Personalne "SET" Sztomberska-Ejdys Teresa

Płock

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Doradztwo Personalne "SET" Sztomberska-Ejdys Teresa
0 0 6 1

Opinie o Doradztwo Personalne "SET" Sztomberska-Ejdys Teresa

Zofia

@anonymous, a czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w Doradztwo Personalne "SET" Sztomberska-Ejdys Teresa? Jak warunki i atmosfera w tym miejscu pracy? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w Doradztwo Personalne "SET" Sztomberska-Ejdys Teresa? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

anonymous

jedna wielka pomyłka , przelazuje informacje swoim klentom że ich pracownicy składają aplikacje na ogłoszenia - mało profesjonalne

Zofia

Dawno nie pojawiły się żadne nowe informacje na temat pracy w Doradztwo Personalne "SET" Sztomberska-Ejdys Teresa. Czym spowodowany jest ten brak Waszej aktywności? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie? Czy poszukiwani są jacyś nowi pracownicy? W Internecie nie znalazłam informacji na temat aktualnych rekrutacji, ale może prowadzone są w bardziej tradycyjny sposób i warto udać się do firmy osobiście z CV?

pracownik

nie polecam tam pracowac, naprawde odradzam

Zostaw opinię o Doradztwo Personalne "SET" Sztomberska-Ejdys Teresa - Płock

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradztwo Personalne "SET" Sztomberska-Ejdys Teresa