Dotmedia

Kraśnik

Opinie o Dotmedia

jilo

pewnie sa , teraz wieksozc pracodawcow zapewnia umowe o prace, podjerzewam ze zmienilo sie to jak weszla ustawa z umowa zlecenie a 12zł to i teraz daja stabilniejsza umowe o prace

o umowie jako takiej to może ale o pełnym etacie to trudno bo żal płacić na zus ,chyba że jesteś z ulicy lub pracowałeś z zupełnie innym zawodzie niezwiązanym z reklamą , to od razu cię ogłoszą kierownikiem wystarczy że będziesz właził w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Ps: RUN FOREST!!!!

Nie polecam tej firmy, kierownik uważa się nie wiadomo za kogo, ludzie omijajcie tę firmę z daleka

Niskie płace, [usunięte przez moderatora] , oszczędności na wszystkim, zero szans na przyzwoitą pensję, nie polecam

tree

:] było miło

Zostaw opinię o Dotmedia - Kraśnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dotmedia