Opinie o Dotmedia Tomasz Czelej sp.j. w Kraśnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dotmedia Tomasz Czelej sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dotmedia Tomasz Czelej sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dotmedia Tomasz Czelej sp.j. w Kraśnik

KD

- staż pracy: 10 lat (odeszłam z końcem 2021) - moje stanowiska: stażysta, młodszy spec ds. sprzedaży, starszy spec. ds. wsparcia sprzedaży - umowy: pierwsze lata pracy "pół etatu", później już ok - wynagrodzenie: najczęściej jest to najniższa krajowa (całe szczęście regularnie wzrasta, bo obawiam się, że do tej pory niektórzy pracownicy zarabialiby 1200 zł), kiedy przychodzi ktoś nowy jest w stanie "wydrzeć" więcej niż specjaliści pracujący latami, rynkowo płacowo wypadają bardzo słabo, po 10 latach minimalna krajowa + 200/300 zł przy stanowisku starszego specjalisty to lekka żenada - premie: uznaniowe w przypadku pracowników biurowych nie występują, sucha wypłata - prowizje od sprzedaży: tylko dla sprzedawców, system prowizyjny zmienny, wskaźniki wywindowane na maxa - podwyżki: bardzo ciężki temat, o wszystko trzeba walczyć, spotkanie w tym temacie jest jak bitwa 2 na 1, każda zł wiąże się z dodatkowym pakietem obowiązków, nie ma tak, że dostajesz podwyżkę bo dobrze wykonujesz swoją pracę przez x lat, najczęściej pod groźbą odejścia udaje się coś ludziom ugrać, ja nie próbowałam, po prostu odeszłam - benefity: brak - dodatki na święta: winko i parę zł - imprezy: czasami ognisko za firmą, wigilia i jajeczko w lokalu lub w firmie - wyjazdy integracyjne: brak, chyba, że liczą się takie, gdzie pracownicy za siebie płacą 100% - czas pracy: biuro 8-16 od pon do pt - zespół: młodzi ludzie, bardzo fajni, jednak z biegiem czasu coraz mniejszy i mniejszy, co wpływa też na ilość pracy na osobę, duża rotacja spowodowana moim zdaniem złym podejściem do wdrażania oraz kiepskim wynagrodzeniem - atmosfera: z tym niestety jest gorzej, ponieważ biuro jest wspólne i zdarza się, że jedna osoba ma gorszy dzień i wtedy niestety przekłada się to na wszystkich, nerwówka zdarza się dosyć często, wymuszanie terminów, brak zachowywania ustalonych procedur powoduje spięcia między pracownikami - stanowisko pracy: dział sprzedaży to 7 biurek (aktualnie chyba tylko 3 zajęte) w jednym pomieszczeniu bez okien, które w dodatku jest przejściowe (4 kierunki) dla mnie to było bardzo uciążliwe i poprosiłam o zmianę miejsca, jednak świeżak napewno będzie musiał tam siedzieć - system wdrażania: jest źle, kilka szkoleń materiałowych, a później róbta co chceta "rzut na głęboką wodę", "zaproponuj coś" itp. no generalnie ciężki temat - dotyczy tylko działu sprzedaży - sprzęt: macbooki, telefony, z kompów można korzystać prywatnie - sposób zarządzania: jak dla mnie trochę chaotyczny, na rozmowie usłyszysz jedno a później okaże się, że jednak będziesz zajmować się czymś innym, trzeba być elastycznym, jednak dla mnie mało konkretów Czy polecam? Trudno jednoznacznie to określić. Polecam osobom młodym o twardym charakterze, odpornym na stres i dramy, umiejącym sobie samemu radzić w trudnych sytuacjach. Na pewno jest to niezła szkoła życia. Jeżeli wytrwacie pierwsze 6 miesięcy to będzie dobrze. Zdobędziecie doświadczenie i będziecie mogli szukać dalej, bo za to co tutaj zarobicie długo nie pociągniecie :) Pozdrawiam przyszłych i aktualnych pracowników :)

Maja
@KD

Czekaj, a te staże to z UP były czy zwykle przez firmę??

@Maja

Z PUP

@KD

Zapomniałam o byłych pracownikach :) Was też pozdrawiam, chociaż pewnie tu nie zaglądacie! To była meega ekipa ????

ST

Same fakty.

@KD

Jeszcze sprostowanie bo mnie tu pozostali męczą że wcale po 6 miesiącach nie będzie dobrze :/ chodziło mi o to, że mało komu udało się wytrzymać te 6 miesięcy w przeciągu ostatnich kilku lat rekrutacji

Sylwia
@KD

W sensie, że kto Cię męczy? Bo na forum chyba niczego o tym nie widzę?

@Sylwia

Prywatnie dostałam wiadomości, chociaż nie wiem co to ma do rzeczy :)

Urszula
@KD

Nie było tutaj żadnej informacji odnośnie pracy zdalnej... Jest taka możliwość? :) Była jak tam pracowałaś?

@Urszula

Praca zdalna była tylko w trakcie pandemii, poza tym tylko stacjonarnie.

Sylwia Nowy wpis
@KD

No właśnie mnie to zaskoczyło, bo to wyglądało jakby jacyś znajomi czytali co napisałaś i kazali Ci poprawić. ;p A czemu tak właściwie praca zdalna nie została wprowadzona już po nawet połowicznie? Źle firma na niej jednak wyszła?

KD Nowy wpis
@Sylwia

No czytali czytali :D dostałam sporo recenzji. Co do pracy zdalnej nie wiem dlaczego nie wprowadzili tego na stałe, moim zdaniem 1. to przez chęć kontroli a 2. Szef lubi mieć pracowników w biurze, tak mówil. Praca zdalna była wprowadzana niechętnie i zawsze na ostatnią chwilę i na wyraźne prośby pracowników.

Martyna

@Gall Anonim Czy w parze z pozytywną atmosferą szły godziwe zarobki? Czy zdarzały się nadgodziny?

Gall Anonim
@Martyna

Jak to zwykle bywa... zależy. Nadgodziny zależą od stanowiska, a zarobki raczej ok. Niektórzy nie rozumieją, że praca jaka praca taka płaca. Jeśli szukasz ciepłej posadki - nie idź tam. Jeśli jesteś ambitna, masz cele, chcesz by ktoś docenił twoje starania to śmiało

@Gall Anonim

zarobki kiepskie (najczęściej minimalna a podwyżki to żebraczka) , "ambitna" "masz cele" to takie mało śmieszne slogany powtarzane przez właścicieli w tej firmie :) "docenił starania" chyba laurkę dostaniesz bo na pewno nie adekwatne finanse a obiecanki są wielkie :) dobra praca jako pierwsza za minimalną do odsiadki 8h, nadgodziny tylko na produkcji ew. graficy bo u handlowców nie ma, tak po krótce: jak nie masz gdzie iść do pracy to możesz spróbować jak jesteś ambitna czy chcesz zarobić to trzymaj się z daleka :) pozdrawiam

Gall Annon
@Gall Anonim

Hahahah dobre sobie .... docenil ktos ambicje w tej fyrmie? Hahhh po 10 latach troje pracowników dostalo jedynie tabliczki , omijaj z daleka, widze kierownictwo chyba nabija pozytywne komentarze,

Terminator Nowy wpis
@Gall Anonim

Mimo twoich ambicji nikt cię tam nie doceni , bajka!!!

Terminator Nowy wpis
@Martyna

Tam nie ma pozytywnej atmosfery , pani A to toksyczna osoba , niszczy wszystkich wokół siebie , w tym również firmę . Nikt z nią długo nie wytrzyma

Jaka atmosfera jest między działami w Dotmedia Tomasz Czelej sp.j.?

Gall Anonim

hej, pracowałam tam :) Bardzo miło wspominam ten czas. Wyprowadziłem się do innego miasta - stąd też zmiana pracy. Co do pytania to moje zdanie jest takie: Atmosferę tworzą ludzie. Jeśli Ty jesteś pozytywnie nastawiony, masz dobre intencje, jesteś otwarty/otwarta na innych to bez problemu "się dogadasz". Każdy jest miły, pomocny.

Jak długo czekaliście na odzew z Dotmedia Tomasz Czelej sp.j.? Oddzwaniają zawsze?

Gal Anonim

Tak zawsze opowiadają. Warto jednak się przypomnieć z tematem poprzez mail czy też tel. Tam także pracują ludzie :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dotmedia Tomasz Czelej sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
jilo

pewnie sa , teraz wieksozc pracodawcow zapewnia umowe o prace, podjerzewam ze zmienilo sie to jak weszla ustawa z umowa zlecenie a 12zł to i teraz daja stabilniejsza umowe o prace

o umowie jako takiej to może ale o pełnym etacie to trudno bo żal płacić na zus ,chyba że jesteś z ulicy lub pracowałeś z zupełnie innym zawodzie niezwiązanym z reklamą , to od razu cię ogłoszą kierownikiem wystarczy że będziesz właził w (usunięte przez administratora) br /> Ps: RUN FOREST!!!!

Nie polecam tej firmy, kierownik uważa się nie wiadomo za kogo, ludzie omijajcie tę firmę z daleka

Niskie płace, [usunięte przez moderatora] , oszczędności na wszystkim, zero szans na przyzwoitą pensję, nie polecam

tree

:] było miło

Zostaw merytoryczną opinię o Dotmedia Tomasz Czelej sp.j. - Kraśnik

• Jak się pracuje w Dotmedia Tomasz Czelej sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Dotmedia Tomasz Czelej sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dotmedia Tomasz Czelej sp.j.
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Przemysłowa 21
    23-200 Kraśnik

Dotmedia Tomasz Czelej sp.j.