SUNline Polska Sp. z o.o.

Mikołów

Opinie o SUNline Polska Sp. z o.o.

Mmmmm

Niestety, ale muszę pozostawić złą opinię. Dziewczyny spikujące za plecami. Wszystko niby w porządku, a później dowiadujesz się, że jesteś zwolniona. Pomimo tego, że starałam się o dobrą atomosferę, dostałam wypowiedzenie. Salon w Chorzowie. To bardzo przykre, ponieważ po raz pierwszy, nie wiem z jakiego powodu zostałam zwolniona. Nie polecam pracy w tej firmie i podpisuję się pod poniższymi opiniami.

Ssss

Pracodawcy to jedna wielka porażka, nie wiedzą co sie dzieje, nie stawiają się na rozmowie kwalifikacyjnej, zwalniają za pośrednictwem innych pracowników. Wymagają bardzo wiele za najniższą krajową, każą wpuszczać klientów do samej 21, ale to co trzeba zostać po czasie posprzątać, zraportować już się robi za darmo, mylą się w wynagrodzeniach i wypłacają często po czasie. Atmosfera w samej pracy też nie jest najprzyjemniejsza. Nie warto marnowac czasu :)

xxxx

Nie polecam nikomu!

Jak pracuje Ci się w firmie SUNline Polska Sp. z o.o. ? Czy zasady i obowiązki są jasno sprecyzowane? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o SUNline Polska Sp. z o.o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUNline Polska Sp. z o.o.