Abedik SA

Opinie o Abedik SA

Maja

@A.B., nie jestem w żaden sposób związana z firmą Abedik. Jestem moderatorem forum GoWork.pl, a do moich zadań należy między innymi dopytywanie o różne szczegóły związane z pracą i zachęcanie do dyskusji na temat pracodawcy. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe opinie dotyczące pracy w Abedik i zachęcam do dodawania kolejnych! Każda z nich z pewnością będzie bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Maja

@Nick, dziękuję za Twoją odpowiedź. Nie mam potrzeby starania się o pracę w Abedik. Jak jeszcze oceniacie tego pracodawcę? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Zachęcam obecnych lub byłych pracowników firmy do podzielenia się swoją opinią na temat Abedik.

A.B.
@Maja 23.04.2018 21:02

Zastanawiam kto z zarządu ukrywa sie pod tym nickiem Maja i w kółko zadaje te same pytania.

Maja

@Nick, rozumiem, że pracowałeś w Abedik SA. Czy jesteś pewien, że nie potrafisz doszukać się w firmie Abedik SA jakichś plusów? Może dodatkowe benefity, szkolenia, forma umowy? @dyr, a Ty pracowałeś lub pracujesz w Abedik SA? Jak oceniasz atrakcyjność tego pracodawcy na rynku pracy? Czy firma stawia na osoby młode, bez doświadczenia, czy wolą jednak bardziej wykwalifikowanych, starszych pracowników z doświadczeniem?

Nick
@Maja 24.03.2018 22:49

Benefitów żadnych, szkolenie - minimalne , podstawowe albo żadne tzn to co sie sama nauczysz z obserwacji od Innych pracownikow , umowa o prace na minimalna krajową , zus tragicznie niski. Firma stawia na pracownikow którym jest możliwość jak najmniej zapłacić. Jak nie umiesz nic i nie masz co robić innego w życiu to startuj. ;) powodzenia

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Abedik SA? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Nick

Życzę wszystkim którzy tam musza jeszcze pracować aby jak najszybciej znaleźli inna normalną godną pracę bez wyzysku. Trzymam kciuki!

Gabi

Ciężko się skupić jak laski latem skąpo ubrane

Dariusz

Słyszałem, że Abedik to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

dyr
@Dariusz 02.01.2018 20:42

nie łudź się, chyba ze jesteś z ukrainy. to wtedy warto, bo masz większe przywileje. niebawem tylko ukraina pozostanie

Maja

@Zatroskani pracownicy - poproszę o dodawanie opinii zgodnie z regulaminem serwisu GoWork.pl Takie wpisy utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w Abedik SA. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych pracowników, bądź uczestników wątku.

Zatroskani pracownicy

Może ktoś w końcu zwróci uwagę w tej firmie na pewnego młodego pracownika z ukrainy, który tak głęboko wchodzi w d.. liderowi zmiany (aż się dziwię, że go jeszcze nic nie boli), że chłopak ma tak duże przywileje, że może sobie pół dnia spacerować po firmie - nic nie robić zarabiać niezłą kasę, prowadzić niezłe życie towarzyskie i słuchając czasami namiętnie muzyki w "pracy"= przebywania na terytorium zakładu.

Maja

@nickjeśli jakieś komentarze zostały zarchiwizowane, to znaczy że naruszały zasady naszego regulaminu. Osoby zainteresowane informacjami na temat pracy w firmie zachęcam również do zapoznania się z zakładką kariera: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,44965,0,0,kariera

nick

duzo prawdziwych informacji i opini o tej firmie jest tutaj szybko kasowane, nie sugerujcie sie tym sterowanym forum.

jhao

Przecież opinie o firmie mogą być na prawdę różne.

jsjwisnsj

jak tak mówią to dostaniesz w ten sposób raczej nie oszukują. .

paker

witam co z tymi puktami 1 za stadardy i te dodatki płaca czy czesto ucinaja

jdnjxxjjx

Prawda boli

nowy

operator ctp, jakie opinie o tym stanowisku. jakie zarobki, wie ktoś coś?

aktualny pracownik

Były pracowniku czy Ty czasem nie wyleciałeś za kradzież książek ? Coś mi się wydaje, że to Ty :)

kks

Kasa jesli mozna tak to nazwac to na czas jest, (usunięte przez administratora) Atmosfery nie ma wcale. Szukaj dalej

Po tym co piszecie, chcialbym poznac szefa tej firmy. Pracuje dopiero 5 lat, wiec chyba jeszcze nie jestem godzien:) Hitem sa ludzie, bez okreslonych funkcji. Jest ich mnogosc.

puci

była jakaś gwiazda wieczoru ?

cipu

jak się udała impreza firmowa ?

piciu

po ile się pracuje w tej drukarni ???

Piciu

To ile idzie zarobić u was ? Bo nie wiem czy sie zatrudnić czy nie

Anonim

Z braku laku można pracować, ale o jakiejkolwiek możliwości rozwoju czy pewności stałego zatrudnienia możecie zapomnieć. Ocena 2+, plusik za atmosferę, szatnie i stołówkę, chociaż to w sumie prawo wymaga także wracamy do 2 :]

bez nika

Pt - 2009-09-16 13:30:24 To jeden z najnowoczesniejszych zakladow poligraficznych w Polsce i napewno wybijajacy sie ponad inne w Europie.Pracownicy moga pochwalic sie doskonale wyksztacona w dziedzinie sztuki personalnej kadra zarzadzajaca,nowa stolowka pracownicza i sympatyczna atmosfera pracy.Przychodza do nowoczesnego miesjca gdzie nie ma brudu,lepiacych sie ubran tylko swiezosc,czystosc,nowoczesnosc.nie warto, (usunięte przez administratora) firma nie polecam

Pt

nick
@Pt 16.09.2009 13:30

jesli 30 letnie niemieckie maszyny sa nowoczesne, no to gratuluje wyobrazni :D czysto jest, zgadzam sie ale tylko w biurze :)

luju
@Pt 16.09.2009 13:30

bzdura, kadra nie możne znaleźć ludzi do pracy i jeszcze sobie tu opinie schlebia :)

Zostaw opinię o Abedik SA - Żerniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abedik SA