Abedik-Załad Poligraficzny

Poznań

Opinie o Abedik-Załad Poligraficzny

malarka

e drukarniach i poligrafii cisnące deadliny to codzienność, ale słyszałam że w tej firmie ładnie się z terminowościach wyrabiają

mistrz

Brak organizacji pracy, wiele rzeczy robionych jest w ostatniej chwili. Poza tym pracodawca pobory wypłaca do ręki, w ratach. NIE POLECAM, proponuję omijać z daleka

pitt

Atmosfera w drukarni nie ciekawa, wypłacalność pracodawcy pozostawia dużo do życzenia. Nie i w ratach. Nie polecam !!!

Zostaw opinię o Abedik-Załad Poligraficzny - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abedik-Załad Poligraficzny