Abedik-Załad Poligraficzny

Poznań

Abedik-Załad Poligraficzny

Opinie o Abedik-Załad Poligraficzny

Lidia

@pitt piszesz, że atmosfera pozostawia wiele do życzenia. A jak ocenisz perspektywy do rozwoju oraz awansu w tej firmie? @mistrz czy od czasu Twojego wpisu któraś z tych rzeczy uległa zmianie? W czasach, gdy mamy rynek pracownika, sytuacja w wielu firmach gwałtownie się zmienia.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy Abedik-Załad Poligraficzny?

malarka

e drukarniach i poligrafii cisnące deadliny to codzienność, ale słyszałam że w tej firmie ładnie się z terminowościach wyrabiają

mistrz

Brak organizacji pracy, wiele rzeczy robionych jest w ostatniej chwili. Poza tym pracodawca pobory wypłaca do ręki, w ratach. NIE POLECAM, proponuję omijać z daleka

pitt

Atmosfera w drukarni nie ciekawa, wypłacalność pracodawcy pozostawia dużo do życzenia. Nie i w ratach. Nie polecam !!!

Zostaw opinię o Abedik-Załad Poligraficzny - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abedik-Załad Poligraficzny