BUGLO PLAY Sp. z o.o.

NIP: 5272952059 REGON: 321352220 KRS: 0000891643

Adres: Bojowników O Wolność I Demokrację 4, 75-209 Koszalin

Opinie o BUGLO PLAY Sp. z o.o.

Rzetelny

Kierownik do zwolnienia!! Przez niego ludzie odchodzą za czasów Kamila tak nie było.pozdro

ToJa
@Rzetelny

Kiero to powinien wiedzieć co i jak a nie ludzi zastraszać ...

Cichociemny

A teraz jak jest?

Azari50

Jak wygląda praca na magazynie ????

Czy jest możliwość w BUGLO Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Y. K.

Nie.

Tst

Nie polecam działu handlowego. Brak wsparcia i niemiła, napięta atmosfera sprzyjają dużej rotacji i małej stabilizacji.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BUGLO PLAY Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Technolog spawalnictwa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Wiesiu

Powiem tak , ekipa dobra , zarobki ładne no i na dziewczynki idzie popatrzeć , swoje chłopy nie raz flaszka pękła w szatni z takim starszym panem w okularach , teraz fajnie na produkcji mamy

Śmiechu

Prezesi nie wiedzą za bardzo, lub udają, że nie wiedzą co się dzieje na firmie. Zaległe urlopy, oczywiście nigdy w wakacje, najlepiej wziąć kasę i nie prosić o wolne. Braki w wykształceniu i doświadczeniu przełożonych, bo dostali lub trzymają pracę po znajomości,albo po prostu nie było innych chętnych. Brudno, buro i bez perspektyw przy takich wspolpracownikach. Szefu ze slowianskiej wiecznie z fochem chodzi, drugi sympatyczniejszy, przynajmniej na pierwszy rzut oka.

Zmęczony
@Śmiechu

Później dziwne, że tam taki przemiał ludzi, jak oprócz tego, że kasa jest na czas, bo jest, to nic innego nie jest dobrze. Nie można się odezwać, bo to jedna wielka prywata jest. Produkcyjna da ciała, poszuka kozła, pójdzie na gadke do szefa i jej pójdzie płaczem, a ktoś dostanie po premii lub poleci z pracy. Albo pomogą mu się zwolnic. Nie polecam nikomu.

ZaebashuTebyaWKashu

Хуйня ваша компания... Никаких условий, а особенно хуйня ваша идея с фолией, типа, чтобы не спиздили компоненты. Хуяришь ты этим огнемётом и в итоге пол руки в ебучую курицу-гриль превращается... Нахуя так жить? В общем, желаю скорейшего обнищания этой компании). Пы. Сы. Я там работал и увидел всю эту жопу изнутри... Не советую туда соваться, если только вы не какой нибудь мазахист... Bzdury to twoja firma ... Żadnych warunków, a szczególnie bzdury to twój pomysł z folią, taką jak nie pluć komponentami. Pieprzysz go za pomocą tego miotacza ognia, w wyniku czego pół ręki zamienia się w pieprzonego kurczaka z grilla ... Pieprzysz się, żeby tak żyć? Ogólnie rzecz biorąc, życzę szybkiego zubożenia tej firmy). P. S. Pracowałem tam i widziałem całą (usunięte przez administratora) od środka ... Nie radzę ci się wtrącać, chyba że jesteś masahistą ...

Rzetelny

Od kiedy zmieniło się kierownictwo to jest (usunięte przez administratora) " od roku czasu. Kierownik zastawia się pracownikami psełdo "BRYGADZISCI" najgorsi są ci Ukraińcy i ich żony tempe co na początku nic nie potrafili nawet grzechotką się posłużyć bo nie wiedzieli co to jest ????. Jak coś nie pójdzie tak to kierownik zwalnia lub w nagrodę zbierasz śmieci na placu a o premi to już zapomnij Żenada!! Jeśli się tam ktoś zatrudni to jak najdalej od spróbowania trzymania sztamy z kierownikiem lub brygadzistą to taka mała przestroga dla innych przyszłych pracujących tam. Pozdrawiam

Buglomen
@Rzetelny

Dokładnie, zero warunków , rasizm, alkoholizm ma porządku dziennym, jak najdalej od tej firmy

Nowa k przez duże K

Praca zarąbista zero stresu , kocham ta pracę, dziewczynki ładne z nami pracują, chłopaki zdolne i znajo się na robocie, buglo do końca moich dni

Baloon

Wystarczy (usunięte przez administratora) robić i tyle chłopcy

Gorąca lalka

Pozdrawiam kierownika, twoja blondi

Śmiać mi się chce, jak czytam te pozytywne opinie o tej firmie. Byłem tam i stwierdziłem, że nie chcę tam pracować. Ludzie a zwłaszcza spawacze często się zmieniają również w biurze nie jest za wesoło. Atmosfera bardzo napięta. Generalnie chcą się kreować na dobrych, ale im to nie wychodzi. (usunięte przez administratora) Jeszcze z pewnej ręki od kogoś kto tam pracuje dowiedziałem się, że (usunięte przez administratora) nadgodziny i gonią do roboty ponad wymiarowej za darmo. Nie ma sprzętu i generalnie po tym co tam zobaczyłem jestem skłonny uwierzyć w to co ludzie negatywnego tutaj piszą. Co ciekawe firma byle karuzelę taką na plac zabaw za granicę sprzedaje za 6000 euro a ludziom płacić za nadgodziny nie chcą.

Bonzo
@ja

Kierownik nie udacznik sam wchodzeniem komuś w tyłek awansował bo inaczej by skończył jak śmieć

Marian
@ja

Również nie polecam. W wyścigu po względy kierownika ludzie naprawdę upadają tam bardzo nisko. Zamiast sobie pomagać i się wspierać donoszą na siebie wzajemnie, a na każde pytanie mówią, że przecież powinieneś wiedzieć. Tak, tylko skąd. Po prostu masz być robotem i wiele osób nie wytrzymuje psychicznie nawału pracy oraz tempa. Ciągle ktoś się zwalnia lub wylatuje. Zarówno w biurach jak i na produkcji.

To ja
@Marian

Mówimy o Slowianskiej, prawda? Tam w handlowym jest o czym poopowiadac. Kierowniczka zero doświadczenia. Ciężko się z nią współpracuje. Jak coś nawet nie broni swoich, tylko siebie wybiela.

Cichociemny

Miły szef, nie wiem skąd negatywne opinie, przynajmniej o tej części osób, które miałem przyjemność poznać. Widać ktoś mocno niekompetentny lub o przeroście własnego ego robi takie wpisy, ale takie osoby zawsze będą niezadowolone. Chcesz być dobry - bądź, a wtedy jak w każdej firmie ciebie docenią. PS. Nie pracuję już w buglo.

Lego
@Cichociemny

Skoro tam tak świetnie, to czemu już nie pracujesz? W tej firmie nie doceniają dobrych ludzi, bo są zagrożeniem dla nieuków i gnomow na stanowiskach kierowniczych. Szczególnie kierowniczka że slowianskiej. Usmiecha się do dziewczyn, a żebyś ty słyszał co tam się za plecami dzieje...

Odpowiadam
@Lego

Nie mogę się nie zgodzić. Nawet pracując w innym dziale można zauważyć co się dzieje w handlowym. Tu sobie z dzióbka mleczko spijaja, a potem nagle szok. Najlepiej nagrywać rozmowy, bo końcowo i tak się wszystkiego wypiera. Jak wyżej. Atmosfera DNO. nie bądź za dobry, bo cię szybko zgnoją. Najlepiej siedzieć cicho i (usunięte przez administratora) godziny. Albo zmienić pracę, bo jest wiele miejsc które docenia ambicje i skupienie na robocie.

borys

Pracowałem przez rok czasu na nierdzewnej , niestety tylko zmarnowałem czas i zdrowie , pseudo wyciągi (usunięte przez administratora) , wszedzie pl od szlifowania , jak przychodzi kontrola do mierzenia zapylenia to nikt nie moze nawet spawac , żałosne , pozdrawiam chłopaków z kontroli jakości przećpani i tępi na maksa , szczególnie Pan Darek bez zębów ;) Ludzie uciekajcie od tej firmy jak najdalej

Duplo

Odzywaja się kilka miesięcy po złożeniu aplikacji, bo mają ciągła rotacje. Ci co są dłużej marza by stamtąd uciec ale mają już tak niska samoocenę, że nic nie robią by stamtąd odejść. Nadgodziny o których dowiadujesz się przed fajrantem - latem to norma. Jak ktoś odmawia, to się go pozbywaja. Obgadywanie się też. Najlepsze szkolenie bhp - tak powinno być, macie inaczej, ale to można naciągnąć. A plecy siadają. I ręce.

Pan brygadzista

Kocham tą pracę, daje tyle możliwości, z uśmiechem na twarzy wchodzę na halę i pakuje wraz z ludźmi każdą paletę, buglo to moje całe życie, wspaniali ludzie i nieziemska atmosfera czyni to miejsce najlepszym zakładem pracy na świecie ????????

Duplo
@Pan brygadzista

Hahaha. Co za ściema!?

Heniek warkowski

Nic dodać nic ująć porażka...

waldek

Masakra... co tu dużo mówić... szkoda mi tej garstki Polaków w tej firmie , naprawdę pamiętam czasy gdy w tej firmie szło zarobić, wiekszosc Ukraińców to alkoholicy , niepomocni, w pracy panuje nieład , szczególnie na spawalni , brygadziści ? ludzie niekompetentni bez jakichkolwiek skrupułów , nie ma od nich pomocy mają cię gdzieś , brak papieru w toalecie , pensja słaba , vegetacja od 10 do 10

wątroba

Praca średnia, chaos na produkcji jak i na magazynie , dużo osób narzeka na brak sprzętu, brak papieru w toalecie , ukraińce brudasy wrzucają papierki z kupą do śmietnika , zarobki ? szkoda gadać , powiem tyle że ukrainiec zarabia jeszcze raz tyle i ma nadgodziny plus dodatki , kiedyś do była fajna firma gdzie szło zarobić itp... NIESTETY TEN KRAJ JAK I WSZYSTKIE FIRMY UCIEKAJĄ STĄD JAK NAJDALEJ !

Jak najdalej.

Nierozwojowe miejsce gdzie obgadują się wzajemnie, a potem klepka po plecach. Polecam trzymać się z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o BUGLO PLAY Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w BUGLO PLAY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BUGLO PLAY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUGLO PLAY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 10 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUGLO PLAY Sp. z o.o.