Alfa - Projekt Sp. z o.o.

Opinie o Alfa - Projekt Sp. z o.o.

barbara

w Alfie poszukują aktualnie do pracy na stanowisku WEB Developer @miges wymagają bardzo dobra znajomość HTML i JavaScript, CSS a także języka angielskiego , niestety niewiele piszą o warunkach zatrudnienia, może ktoś wie na co mogę liczyć w tej firmie?

Dorota

Proces Rekrutacyjny tragiczny. Brak rozmowy Telefonicznej, krotki e-mail z propozycją terminu. W przypadku prośby o inny termin odpowiedź, że im nie pasuje i dziękują za całą rekrutacje... Żadnej możliwości zmiany daty spotkania. Zero profesjonalizmu.

Wiesz co się dzieje w firmie Alfa - Projekt Sp. z o.o.? Jak wygląda codzienna praca? Podziel się swoją opinią na forum.

Zostaw opinię o Alfa - Projekt Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa - Projekt Sp. z o.o.