Orient Express

Bydgoszcz

Opinie o Orient Express

Malina
użytkownik zarejestrowany

Witam, mam spore doświadczenie w tej branży i zainteresowałam się Orient Express w Warszawie. Stronę mają świetną, byłam również na miejscu i kuchni również nic nie brakuje :) sałatki nieziemskie :) jednak bardzie interesuje mnie czy obecnie potrzebują kogoś do pracy :)

pablos

PRACOWALEM TAM JAKIS CZAS TEMU NIE MOZNA NAZEKAC (usunięte przez moderatora) SUPER WLASCICIELE ROBISZ CO MUSISZ I NIEMA PRETESJI CO DO CIEBIE WIEC CHYBA O TO CHODZI PESJA JAK NA BAR TEZ NIE ZŁA ....... JEZELI MIALBYM NAZEKAC TO CZASEM NA MARUDZENIE (usunięte przez moderatora) TAK JAK NAJBARDZIEJ POLECAM ......

Zostaw opinię o Orient Express - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orient Express