JMD

Grudziądz

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

JMD
3 7 6 1

Opinie o JMD

Administrator

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy JMD jest takim przedsiębiorstwem?

vhjk

generalnie czy możecie poelcić firmę JMD? Powidzcie coś na jej temat, jak sie tam pracuje, czy luidzie się dobrze między sobą dogadują? prosze o iformacje, poszukuje pracy i takie infor jest bardzoi wazne

agatka

Masz slabe informacje. Zatrudniaja i takich

lola

Witam Firma szuka oszczędnści ale nie chce zatrudnić niepełnosprawnych którzy mają dofinansowanie z Pefrony dlaczego tak się dzieje proszę o odpowiedż?

Zostaw opinię o JMD - Grudziądz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JMD