JJW sp. j.

Piaseczno

Opinie o JJW sp. j.

gaga

na produkcji jak w łaźni, hałas, atmosfera - lepiej nie mówić w biurze wyścig szczurów i pytanie, kto następny do zwolnienia?

Mes'76ers

Kodeks Pracy tam nie obowiązuje... praca po 10 dni z rzędu? Norma. Jeżeli myślisz inaczej niż Sz.P Dyrektor jesteś... cyt "Idiotą" Powiedział to człowiek o nazwisku Tumanow :D

kati7891
@Mes'76ers 22.09.2016 04:43

Nazwisko zobowiązuje,,,,,hahahahaha

aktualny pracownik
@Mes'76ers 22.09.2016 04:43

brak nazwiska mądrali mówi jednoznacznie o o "długości" i wielkości rozumku Mes'76ers i rzetelności opinii

Zostaw opinię o JJW sp. j. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JJW sp. j.