Opinie o Leviat sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Leviat sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Leviat sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leviat sp. z o.o. w Kalisz

Chetny

Czy dostajecie jakieś profity na świeta od pracodawcy czy suchy socjal i piernika dla dzieci?

Playerone

No cóż, od czego by tu zacząć? Warunki pracy tragedia zimą gorzej niz na dworze, latem jest tak goraco gorzej jak w piecu, ustawianie „castingu” kto wyrobi wieksza norme dostanie umowe, irracjonalne normy na 8 h pracy gdzie czlowiek wychodzi tak zmeczony jakby pracowal 12h, atmosfera nakrecana przez donosicielstwa (nawet o drobnostki), kiedys byl to zaklad z klasa...

@Playerone

Czy w związku ze wspomnianymi przez Ciebie warunkami zatrudnienia, pracodawca czyli HALFEN PRODUKCJA zapewnia Wam dodatkowe profity? Firmy często doceniają swoich pracowników poprzez organizowanie wyjazdów integracyjnych lub oferowanie możliwości skorzystania z dofinansowania na prywatną opiekę medyczną, a czasem również wystarczy przyznanie premii świątecznej.

Playerone
@Joanna

Pierwszą rzeczą jest zgłoszenie się do posrednictw pracy „adecco”, „work service”... Wszelkie profity sa uznawane, premie swiateczne tez, sa tez kasy zapomogowe... tylko co mi z tych profitów i roznych podwyzek skoro atmosfera jest napięta a gdy czlowiek chcial zmienic dzial ze wzgledu rózne czynniki szkodliwe fizyczne jak i biologiczne np. Pył z welny szklanej to po prostu odmawiali twierdząc ze nie ma aktualnie innych miejsc pracy (gdzie tu tylko znajomosci ci pomogą) zwykły szary człowiek jest bardzo wykorzystywany... jak dla mnie czysty nepotyzm

@Playerone

Chciałabym się Ciebie dopytać o jedną kwestię z Twojej wypowiedzi, gdyż na ten moment jest ona nie jasna. Co masz na myśli mówiąc o "castingu"? Według obowiązującego nas prawa, pracodawca zobowiązany jest współpracować z pracownikami na podstawie stosunku pracy i umów cywilnoprawnych. Dlatego proszę, wyjaśnij swoją wypowiedź. Jest to ważne, aby nikt nie wyciągnął ewentualnych błędnych wniosków o HALFEN PRODUKCJA.

Tymon

Dlaczego jest dramat z robotą? Można cos więcej w tym temacie dowiedzieć się? Nie wiem czy warto aplikować.

Ok
@Tymon

Poprostu nie ma zleceń .... Co raz gorzej się robi

@Ok

Jak prezentuje się obecne sytuacja HALFEN PRODUKCJA? Od Twojego ostatniego wpisu minęło trochę czasu, więc myślę że, użytkowników interesuje kwestia ewentualnych zmian w firmie. Proszę, rozwiń swoją wypowiedź i udziel cennych wskazówek osobom zainteresowanym pracą w niej.

Ok

Z robota dramat się zrobił nie ma co do ręki wziasc a jest szczyt sezonu . zimą dopiero będzie tragedia

Aplikowałeś na stanowisko MONTER HIT 2/ OBSŁUGA I USTAWIANIE MASZYN HIT 2 oferowane przez firmę Leviat sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Joanna

@Piter, widzę, że jesteś zorientowany w aktualnej sytuacji w firmie. Czy jesteś jej pracownikiem? Czy posiadasz jakieś informacje odnośnie nowych rekrutacji do HALFEN PRODUKCJA? W jaki sposób można złożyć swoją aplikację? Jakie są oferowane początkowe warunki zatrudnienia? Twoja wypowiedź może pomóc @Pedro oraz @Oxo, a także innym użytkownikom forum.

Oxo

Witam czy zakład przyjmuje teraz ludzi do pracy ?

Pedro

Czy firma potrzebuje aktualnie ludzi? Jakie płace?

Piter

Faktycznie kiedyś było lepiej za tzw. starych wyżeraczy. Było normalnie i był szacunek do pracowników. Teraz to już jest kilku dyrektorów którzy chcą błyszczeć i sie dobrze sprzedawać Niemcom. Przedstawiaja jakiś filozofie ale sa oderwane od rzeczywistości. Jeden bałagan i to już zaczynają mówic wszyscy.

Joanna

@Realtalk, jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy HALFEN? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat aktualnych warunków pracy w firmie? Czy może Twoja współpraca z tą firmą dobiegła końca i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami z perspektywy byłego pracownika? @Pracownik, z Twojego komentarza można wywnioskować, że nie miałeś możliwości uczestnictwa w kursach językowych i możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji o których napisał @Tom. Czy dobrze wnioskuję? A może opinia dotyczy kogoś innego? Czy zadeklarowałeś kierownictwu chęć uczestnictwa w szkoleniach/kursach?

Realtalk

Halfen małymi krokami podąża do upadku ,jeden dział utrzymuje cały zakład ,jednak podniesienie cen produktu na tym dziale (hit2) ,sprawił ze stracili wiele klientów ,ponadto ludzie na lepszych stanowiskach to rodzina do kogoś wyżej ,bez znajomosci ciężko jest się wybić .Nowi dyrektorzy od niczego ,zajmują się mierzeniem czasu stoperem i wyliczeniem normy ,kiedyś można było powiedzieć ze Halfen był zakładem z „klasa” jednak teraz to jeden wielki (usunięte przez administratora) taki jak na halach w toalecie i głowie szefów zmian :)

Joanna

@Tom, a jeśli chodzi o takie rzeczy jak socjal, dofinansowania, wsparcie zdrowotne i inne tego typu rzeczy? To czy to samo mógłbyś powiedzieć również w tej kwestii? Wynagrodzenie jest ważne, ale takie poboczne rzeczy dla poszukujących pracy też mają znaczenie.

Tom
@Joanna

Premia świąteczna wielkanocna i wakacyjna jest lepszy w jakiej wysokości kto dostanie to zależy od dochodu na cZlonka rodziny . Jest dofinansowanie do karty Multisport jest festyn rodzinny choinka dla dzieci kursy językowe podnoszenie kwalifikacji... Jest dobrze

@Tom

Kursy językowe i podnoszenie kwalifikacji? Nie dla pracowników na produkcji niestety. A poza tym ładna autoreklama ;)

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w HALFEN PRODUKCJA. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

Tom

Zależy jaki dział i stanowisko:) ale jak na okolice bardzo przyzwoite

Zainteresowana

Zastanawiam się jaki jest powód, że tak sporadycznie piszecie?

Zenek

Niestety osoby, które mają problem z utrzymaniem się w pracy bardzo psują wizerunek firmy pisząc jakieś brednie!!!

emil

Bylem dobrym pracownikiem i umowy nie dali podziekowali mi po tylu miesiacach pracy na hali jeden wielki (usunięte przez administratora) zimno ciagle malo praca przez znajomosci lamane przepisy bhp. Toaleta wyglada jak po wojnie smrud i (usunięte przez administratora) nie polecam nie szanuja ludzi

Polpol
@emil

Jeśli był byś dobrym pracownikiem to umowę byś dostał, symulator i nygusow tam nie potrzeba. Nikt za Ciebie robił nie będzie.

@Polpol

Popieram

Morfeusz

Praca ok zarobki jak na okolice naprawdę dobre:) atmosfera na plus ludzie wporzadku. Nie raz zdarzy się gorszy dzień że każdy chodzi wkurwio... y bo nie wiadomo za co się złapać ale to jak w każdej firmie. Godny polecenia pracodawca

Jack
@Morfeusz

Tylko z roku na rok coraz większe dziadostwo i oszczędność na wszystkim , i najważniejsze wydajność , ciągle mało

G.

Zarobki ok, wszystko wypłacane w terminie, urlop itp przestrzegane, nadgodziny i soboty płatne 100%. Pracuje tutaj już któryś rok i jedyny problem to brak porządku na halach, częste bezpodstawne zmiany zdania przez przełożonych. Ponadto szefowie zmiany na większość działów to ludzie z przypadku, a kierownicy niebardzo dbają o dobro pracownika, a jedynie o spokoj na swoim stanowisku. Trzeba też przyzwyczaić się do mentalności ludzi, - atmosfera bywa różna zależnie od działu

Jarek

Tak dawno nikt nie pisał na forum i tak sobie myślę, że musi być dobrze. ?

Joanna

@negil mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie? Co rozumiesz przez zastraszanie?

negil

Do (usunięte przez administratora) nie polecam firmy zastraszają tylko umowy kilkudniowe drugie com 40

Zostaw merytoryczną opinię o Leviat sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Leviat sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leviat sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leviat sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leviat sp. z o.o.