Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe „FADOM” S.A.

Przemyśl

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe „FADOM” S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe „FADOM” S.A.

ROMAN

Firma nastawiona na maksymalny zysk ,niskiej jakości wykonywane prace , kierownictwo i osoby zarządzające to ludzie z przypadku nie mające pojęcia o prowadzeniu i zarządzaniu firmą a jednocześnie marnowanie wypracowanych pieniędzy na przypadkowe i nieuzasadnione zakupy pojawiających się klientów odprawiano z kwitkiem gdyż uważano że większym zyskiem będzie nie robienie niczego i zadlużanie firmy czekajac na osobę która będzie sklonna kupić całą firmę

admin

Znasz Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe „FADOM” S.A. i wiesz jak wygląda u nich praca? Czekamy na Twoje opinie odnośnie warunków pracy, zarobków.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe „FADOM” S.A. - Przemyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe „FADOM” S.A.