PUHM MOTOZBYT

Ełk

Opinie o PUHM MOTOZBYT

piotr

Przestrzegam przed zakupem i zwłaszcza naprawą samochodów w firmie PUHM MOTOZBYT EŁK...FIAT UL SUWALSKA 77. Sprzedali mi samochód dwa miesiące przestał w naprawach --- które nic nie dały ---wydali auto z wpisem -USTERKA DO KOŃCA NIE USUNIĘTA- samochód spłoną ---rzeczoznawcy stwierdzili iż przyczyną pożaru była instalacja elektryczna --wykluczył udział osób trzecich---prawdopodobieństwo błędu ludzkiego przy naprawie lub montażu instalacji gazowej---- auto było na GWARANCJI---- dzięki wybiegom prawnym wykręcili się od odpowiedzialności---przegrałem proces i mam koszta sądowe do zapłacenia na które mnie nie stać....MOTOZBYT podał mnie do komornika i chce ZLICYTOWAĆ MI DOM..... OMIJAJCIE ICH ...PRZESTRZEGAM...SPRZEDALI MI TOWAR WADLIWY LUB GO USZKODZILI STRACIŁEM SAMOCHÓD PRACE A TERAZ CHCĄ MI ODEBRAĆ JESZCZE DOM....

Zostaw opinię o PUHM MOTOZBYT - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUHM MOTOZBYT