Vitbis

Złotoryja

Opinie o Vitbis

Maja

@Genioo miło słyszeć, że jesteś zadowolony z pracy w Vitbis. Piszesz o przyjaznej atmosferze, która jest niezwykle ważna i o satysfakcjonującym wynagrodzeniu. Wspominasz również o niewłaściwym traktowaniu pracowników. Czy taka sytuacja dotknęła Cię bezpośrednio? Jeżeli tak, to kto nieodpowiednio Cię potraktował? Zgłaszałeś sytuację kierownictwu?

Genioo

Prace sa 2-3 zmianowe zalezy gdzie trafisz atmosfera jest przyjazna fakt pomiataja ludzmi ciezo miec swoje zdanie a z zarobkami jak chcesz to zarobisz nawet w miare a nie najnizsza jak pisza powyzej nie chcialo sie pracowac to mieli najnizsze proste ja osobiscie zadowolony jestem z zarobkow tylko trzeba chciec robic nadgodziny pozdrawiam :-)

Maja

@Pracownik1 dziękuję za odpowiedź. To ważne, by w pracy móc liczyć na dobrą atmosferę. Mógłbyś również powiedzieć jak wygląda praca na produkcji? Czy jest to praca jedno- czy też wielozmianowa? Wspominasz, że nie jest zawsze łatwo. Kto w takim razie nie sprawdzi się w tej pracy? Jakie predyspozycje są konieczne do jej wykonywania?

Szukasz pracy?

Pracownik1

Dużo miłych osób z czego wynika też miła i przyjazna atmosfera w pracy. Nie zawsze jest łatwo a praca na produkcji jest oczywiście bardzo monotonna. Płaca również nie jest nie wiadomo jak super (jak wszędzie) aczkolwiek atmosfera jak najbardziej na plus

Maja

Pracujesz w Vitbis? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia/benefity mogą liczyć pracownicy?

piła

kakadu
@piła 13.10.2016 10:57
marne zarobki to w twoim słowniku jakie oznaczają konkretnie kwoty wynagrodzenia? kolego konkret a nie plotki...

konkret jest taki ze najnizsza krajowa dla zwyklego czlowieka i zero szans na podwyzke a juz napewno nie na to zeby ktos Cie docenił. Po twoim stosunku do mojego komentarza wnioskuje ze mozesz byc głownym zainteresowanym i dlatego piszesz w ten sposób. nie tylko moj komentarz ocenia negatywnie zarobki i firme.

kakadu

Niestety wiekszosc negatywnych opinii prawdziwa.marne zarobki a ludzi w całej firmie traktuje się jak śmieci.chyba ze ktoś pracuje ponad 16 lat i należy do rodziny.reszta jest poprostu pomiatana.

NOWY
@kakadu 13.10.2016 10:21

podobno tam liczy sie tylko rodzinka, reszta to śmieci i nic nie znaczą

Paula

To jest poprostu obóz pracy. Smierdzi marne zarobko ale wszystko mozna przeżyć ale najgorsi sa ludzie ktorzy tam dlugo pracują jak hieny czekaja tylko zeby komus cos nie wyszlo. Tragedia

beta

tam zawsze jest praca... nawet ciekawa, można spotkać nawet miłych ludzi...choć zdarzają się oczywiście wyjątki

NAKI

Akord Akordem ale jeśli nie wyrobisz normy nie powinni ci płacić mniej niż minimalna krajowa 1291 zł.

monika K.

Nie jest źle, jak ktoś chce pracować. Akord to akord, trzeba liczyć się z tym, że tutaj ,,czy się stoi, czy się leży, 1200 się należy,, nie przejdzie...

ona

ktos moze cos jeszcze napisac czy sa tu jakiejs normy czy jest ciezko dla kobiet?? i w ogole ?? :P

nick

Ja z kolei dobrze wspominam pracę w firmie. Poznałam tam bardzo miłe osoby i uważam, że atmosfera jest dużo lepsza niż w korporacjach. Zarobki - jak wszędzie.

gosia

zgadzam sie z toją opinią moniko

Monika

nie polecam, marne zarobki, [usunięte przez moderatora] zanieczyszczenia powietrza rozpuszczalnikami [usunięte przez moderatora] mozna sie naćpać zadarmo, no i ta atmosfera w pracy jak w filmie Psy.... takie mieso leci ze bez 4xk....na wstepie nic sie nie dowiesz, omijać szerokim łukiem

Zostaw opinię o Vitbis - Złotoryja

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vitbis