Ecollege

Jaworzno

Opinie o Ecollege

Mirek

No to fakt, zarabia się miesięcznie naprawdę nieźle, Ecollege jest jedną z fajniejszych firm na rynku i musze powiedziec, że nie ma się nad czym za bardzo zastanawiać, radzę wysyłać CV jesli ktoś jest chętny

Janko - 2010-09-02 12:57:43 Jeśli chcecie pracować za godziwe wynagrodzenie, w fajnym zespole i na fajnych warunkach - to wybierzcie eCollege :) Pracowałem tam i się nie zawiodłem. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również mnie zatrudnią, tak jak i w poprzednim i obecnym .... Napisz ile płacą za 1 godz. lekcyjną?

Janko

Zostaw opinię o Ecollege - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ecollege