Opinie o F.H.U. OKARMA RAFAŁ w Zarzecze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. OKARMA RAFAŁ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. OKARMA RAFAŁ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. OKARMA RAFAŁ w Zarzecze

dawid

pierwszy poszedlem ja potem kilku innych teraz uciekaja kolejni pracownicyto do mks jaslo a teraz 2 do pks jaslo zbliza sie koniec ery erbusa zaczna jezdzic sami to moze docenia kierowcow a nie tylko jape drzec umieja koledzy uciekajcie z tej firmy jak tylko znajdziecie jakakolwiek prace to porazka zeby nie placil pensji w terminie tylko wy se musicie brac z utargu po te 30 czy moze 50 zl dziennie a druga sprawa czy nie czas zeby ci co zostali postarali sie o podwyzke za 8 zl u niego pracowac to lepiej za 10 fosy czyscic bez zadnej odpowiedzialnosci

mirinda

owszem maja busy w tragicznym stanie ale moze na zastepstwo bo widac ze firma sie rozwija i jezdzi coraz lepszymi busami

aa1
@mirinda

Mirinda(usunięte przez administratora)ci płaci za wpisy??? T o bankrut kiedy to w końcu panowie kierowcy pojmiecie? Tak rzekłem ja jarząbek

jurant

dajcie spokoj firma jak kazda inna wazne ze robi uslugi kup sobie jeden z drugim busa i dzialaj kto ci broni piszecie o jakims busie bialo niebieskim ja akurat jechalem do osobnicy o 16 w piatek i jechal taki bialy i chyba sprawny i nawet spoko z wygladu a drugi jest taki zielony tez zadbany wiec nie piszcie bzdetow dzieciaki

maczeta

no puscili tylko ze kierowca jadac nim wczoraj o 16 z jasla dwoil sie i troil zeby dojechac do celu to auto samo sie nie moglo uwlec a nie mowiac o wozeniu ludzi zalozyli pewno silnik od malucha

Rozmowę kwalifikacyjną w F.H.U. OKARMA RAFAŁ masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca na stacji PKN Orlen Polanica Zdrój?
zlomiarz

moze i szmecem jerzdza ale pewno sie naczytali bo na osobnice widze puscili taki bialo niebieski zewnatrz taki sobie a srodek jeszcze nie jechalem pozyjemy zobaczymy

wrozbita maciej

duzo slychac o tej firmie ale taka jest chyba prawda wystarczy stanac na czackiego i poobserwowac jaki szmelc podjezdza maja chyba 1 albo 2 sprawne a reszta sam zlom ciekawe ze ci co podbijaja przeglad chca sie narazac za flaszke wodki a moze by tak policja sie tym zainteresowala niemyslicie

kameleon

co ty pieprzysz auto prosto z fabryki buchaaaaaa

judytka

Mowisz ze nie jest zle a jezdzisz busem do osobnicy to skandal zeby takim busem przewozic ludzi ten zielony jest w miare a ten drugi a z reszta tam juz ktos pisal ze co 2 dni jezdza innym zlomem z odzysku teraz taki bialy niby pomalowany po wierzchu chyba pedzlem ale zobacz w srodku gdzie wyglad gdzie estetyka jakies blachy nie poprzyrecane nad nadkolami to szok dzwi malo nie odpadna tak strzelaja a spod spodu na zakretach w kolach az trzeszczy to skandal zeby ludzi takim czyms wozic masz racje karolina za zadne pieniadze nie wsiadac do tych rozlatujacych sie busow czas naslac policje moze sie tym zainteresuja

kljent

o busach to powiedzialas prawde ale z pisownia oj u ciebie kiepsko

pelargonia

a ja porusze tutaj inny temat a mianowicie czy firma erbus posiada jaki w miary bus niepoobdzierany z wystajacymi blachami czytez w ktorym wszystko strzela smierdzi spalinamiktorym az strach jechac do pracy bo czlowiek niewie czy kierowca dowiezie czy sie ten szrot nie rozleciw czasie jazdyludzie to jest koszmar czym jezdza na trasie do osobnicy to jakic czerwony to zulty to bialy a wszystko chyba spod prasy ucieklo ciekawe czy wlasciciel chodz raz sie przejechal tymi busami a moze by tak wsiadl do firmy barbary z krosna ciekawa jestem co na stan techniczny powiedzialaby policja lub inspekcja drogowa ludzie jak wam zalezy na zyciu czas przesiasc sie do mks a erbus tym zlomem niech wozi powietrzemoze wtedy zacznie dbac o wygode i bezpieczenstwo pasazerow

kopiejka

erbus to firma zlodzieji pracodawca nie placi pensi nawet po 3 miesiace nie jaki adam z zawadki malarz ma u dupka ponad 4 kafle zaprace ktora wykonal a cham mu nie placi tak jak wszystkim kierowcom tylko ze ci moga sobie z utargu wziasc chociaz po 2o zl dziennie firma porazka najgorsza w jasle

mistrz

a wiec prawda zbliza sie koniec ery erbusa mks sie ucieszy nareszciekoniec jazdy w puszkach ktore sie rozlatuja

pasazerka

cos w tym jest czesto slyszalam jak kierowcy z dzielca rozmawiaja z tymi co jezdza na osobnicy ze juz dzwonil za pieniedzmi zeby nie brac na wyplate a co do aut wszyscy sie z tym zgodza ze same szroty ostatnio jezdzil bus taki bialy poobdzierany a teraz to juz koszmar buda na kkroliki a nie do przewozu ludzi niedziw ze kierowcy sie zwolnili kto by sie zgodzil jezdzic zlomem i narazac zycie swoje i pasazerow pozdrawiam kierowcow ktorzy maja odwage tym dziadostwem jezdzic

fakt

cala prawda w tym tygodniu 2 kierowcow odeszlo z trasy jaslo osobnica teraz ma kontrole z inspekcji i wszystkich zmusza do podpisania listy plac chodz kazdy kierowca nie wziol wyplaty niektorzy nawet 3 miesiace ale nie maja gdzie isc wiec podpialismy tepakowi te listy cieszy fakt ze chodz 2 kierowcow chce mu kolo (usunięte przez administratora) zrobic moze zacznie szanowac kierowcow teraz juz szuka w biurze pracy 8 kierowcow buchahahahahahah moze synalkom w koncu frajer kaze jezdzic

alan

tragedia nie polecam pracy w tej firmie non stop inspekcje trzeba nasylac i pracy i inspekcje transportu bo auta sam zlom same dlugi komornik zabiera auta co lepsze reszta stoi posuta jezdzimy zlomami kupionymi w nowym saczu ze szrotu nigdy nie ma wyplaty z utargu po kilka zlotych mozesz se wziasc codziennie bo reszta na paliwo i szefowi trza oddac bo mu ponoc na kabanosy braklo w sklepie lub na odgrywki nie ma na weseledodatku zero kultury tylko na pozur ja ma a tak to wam powie nie chce widziec wiecej twojej mordy

aktualny pracownik

Praca jak każda inna narzekaja tylko ci ktorzy maja w swiadectwach pracy 15 pracodawcow w ostatnich dwocjh latach albo sie pracowac nie chce.

ELA

nie narzekaj ludzie nie maja pracy=a jak ci jest zle to zrezygnuj -

nie radze sie tu pchac koszmar a nie praca zarobki8 zl na godzine zarabiasz 1300 ktore wybierasz z utarguprzez okolo 30 dni po 10 kazdego miesiaca bo jemu ciagle trzeba a my kierowcy musimy zyc na suchym chlebie pracodawca tylko a [usunięte przez moderatora] do kazdego kazdy jest u niego zlodziejemoczywiscie on w papierach musi miec wszystko ok a ty ze zamiast 10 dostac wyplate bierzesz z utargu po okolo 60 zl raz na 2 dni wtedy jest oksam se musisz kupic czesci jak ci sie zepsuje auto mowie szczerz nie polecem tych [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. OKARMA RAFAŁ - Zarzecze

F.H.U. OKARMA RAFAŁ