Opinie o F.H.U. OKARMA RAFAŁ w Zarzecze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. OKARMA RAFAŁ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. OKARMA RAFAŁ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. OKARMA RAFAŁ w Zarzecze

juhas

emeryci wlaza w (usunięte przez administratora) okarmie a najwiecej nazekaja ze nie moga dogonic miesiaca z wyplata a powiedz cos przy nich to cie zaraz podkabluja

artur

panowie ipanie te opinie sa jak najbardziej prawdziwe pracowalem tam kilka lat sytuacja nie do zniesienia jest to praca w ktorej moze wytrzymac rencista czy emeryt ale nie czlowiek ktory ma tylko 1 dochod na rodzine bo coz mozna kupic za 20 czy 50 zl ktore moze sie uda wziasc dziennie z utargu jako zaliczka NA POCZET WYPLATY KTOREJ NIGDY NIE DOSTANIESZ W CALOSCI TYLKO TAK JAK TU WSZYSCY OPISUJAnaprawde nie polecam a zato bardzo odradzam prace w tej firmie moze tam pracowac tylko emeryt i kapus w polskim znaczeniu jak Waldek W z cieklina

tadeusz

sytuacja nie jest zla jesli odajesz caly utarg a sobie bierzesz po jakies 30 zl dziennie tak ze pracujac okolo 5 mies bedziesz mial do wybrania z 3 tys ktorych nigdy juz na oczy nie zobaczysz a potem cie zwolnia albo sam sie zwolnisz bo niewytrzymasz nerwowo z idiotami

Barany

Żeby ta inspekcja nie zadziałała tak, że na bruk pójdziecie wszyscy wybitni kierowcy z er busa, bo łapki macie lepkie. . . W innych firmach to głowy spuszczone w dół macie bo w er busie przyzwyczajeni jesteście do darcia ryja jak pany, a ci co przeszli do innej firmy na h...... to jak wypłatę wybierają po 50 zł od połowy miesiąca bo tam na czarno jeździcie to już nie napiszecie i zapieprzacie na miotle bo by was w (usunięte przez administratora) pięć razy kopnął i swoimi złomami trzeba do roboty jeździć a nie sprinterami co z nich jeszcze paliwo pod domem spuszczacie.

Rozmowę kwalifikacyjną w F.H.U. OKARMA RAFAŁ masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca na stacji PKN Orlen Polanica Zdrój?
borsuk

unikajcie tej firmy jak ognia na gnoi trzeba robic cala rodzina na utrzymaniu kierowcow a my jestesmy u niego tylko zlodziejami wyplate bierzesz po 10 kazdego miesiaca srednio po 60 czasami 80 zl sztuka wybrac za caly miesiac bo jemu ciagle potrzeba na nich tylko inspekcja pracy dziala czas by rowniez itd sie zajelo ta firma

andrzej

Cala prawda jak sie przyjmujesz do pracy niby jest super gosc na rane przyluz popracujesz troche zmienisz zdanie wyplate bierzesz po 10 roznie po 50 zl dziennie po 80 czasami wcalebo musisz odac bo szef niema na chleb lub na odgrywki na wesele mu potrzeba czasem cie zwyzywa od chamow ale moze sie przyzwyczaisz auta ze szrotu tylko co kilka miesiecy 2 litry farby nowej na nich polaza czesci musisz se sam kupic na paliwo tez z utargu musisz se nazbierac traktuja swoich pracownikow jak zlodzieji nie ma wyjatku ile i jak dobrze sie starasz i tak dla nich jestes zlodziejem odradzam powaznie wszystkim

paris

firma jak najbardziej istnieje, ale nie wiem jak do końca okreslić profil ich działalnosci . Działają w Zarzeczu , ale z tego co widziałem to jest to niby komis samochodowy , ale zajmują się blacharką , a i również informacje o tym , że działają w branzy transportu samochodowego również nie trudno znaleźć

Rzetelne opinie . . .

Jasne . . . bardzo prawdziwe i rzetelne opinie tutaj widać. Pisane co trzy minuty z tego samego IP. kierowców z innych jasielskich firm. Szczególnie z jednej pisanych przez jednego "Rumuna".

Diament

Juz niedlugo jak nie da podwyzki to bedzie se jezdzil sam albo cala rodzinka zacznie w koncu pracowac na siebie

Minka

z tymi autami to chyba prawda jezdze na trasie osobnica jaslo jest tam taki zielony a drugi to co 2 dni iny i za kazdym razem gorszy Byl przez jakies2 miesiace w miare bus to ponoc sprzedali teraz znowu jezdzi taki srokaty z zielonymi dzwiami straszliwie chuczy nie sposob dojechac do jasla az dziw ze kierowca wytrzyma w nim a ciekawa sprawa po ile oni godzin moga pracowac bo ciagle widac tam 1 kierowce pozdrawiam kierowcow Nie dajcie sie wykorzystywac

el

chlopie za 8 zl i w takiej atmosferze ze jada po tobie jak po psie i nie mozesz se wybrac te marne 1300 co zarobisz przez caly miesiac bo im ciagle trzeba pieniedzy a to na naprawe a to na czesci albo se uzbieraj na opony czy klocki to przyjdz popracuj a zwiejesz po miesiacu juz nas brakuje 4 a jeszcze maja odejs i napewno odejda wiec bedziesz mial okazje sie przyjac i pojezdzic rozlatujacym sie szrotem mikolaj zapraszamy do firmy upadlosciowej

obywatel

koniec ery er busa ludzie zwolniaja sie masowo brakuje juz kilku kierowcow a w okresie 1 miesiaca ma odejsc jeszcze 3 2 os juz pewne jak moze byc dobrze jak komornik zabiera co lepsze auta poszly juz 3 szt zaostaja same odmalowane zlomy do ktorych strach wsiadac bo na nich nie ma blachy tylko kilka warstw szpachli i farby wezmy to niebieskie co teraz rozbili ledwo go pomalowali i sie rozsypal zabrali 2 fajne busy i sprzedali bo im ponoc na kabanosy brakuje

Gdzie wiecej płacą?

Nie wiem o co chodzi z tymi 8 złotymi, przecież w mks płacą 11 zł ale brutto, czyli wychodzi 8 zl netto plus ewentualnie bony na swieta ale to idzie z kasy miasta a tu chłopy bez dotacji jezdza to i tak dobrze placa. W Hescie czy PKS to nie wiem, ale w PKS za dyżury też stawka mniejsza i co chwile inne linie a autobusy to trupy masakryczne stare autosany i teraz pare iveco weszło ale to tez nic nowego.

grzes okarma

panowie dlaczego nie staracie sie o podwyzke tylu z was odeszlo ile bedziecie sie jeszcze meczyc za te marne 8 zl po 5 latach chyba czas na zmiany

Wiesiek

Pracuje w tej firmie od paru lat i wszystkim polecam tego pracodawcę

zainteresowani

Już Was widzę wszystkich zainteresowanych pracą, czy raczej tym żeby im dupsko obrobić banda zazdrośników, i internetowych ekspertów anonimowych. Jest was 2, bo IP to samo a gówno po was śmierdzi na 5 forach.

Marian

super warunki, dobre zarobki, jak najbardziej polecam,

aa1
@Marian

Właścicielu firmy z ojcem dajcie spokój ze swoimi wpisami bo aż mdli

BYLI
@aa1

Mdli to od czytania komentarzy jednego gościa podpisanego pięcioma różnymi imionami, piszącym z tymi samymi błędami. Nie czytaj jak Cie mdli i sobie subskrycje wyłącz silnie zainteresowany były kierowco lub inny negatywnie nastawiony przyjacielu firmy.

BAZ

Praca lekka, dobrze płatna, miła atmosfera, Polecam

Ten sam pajacyk inny nik.

To idź czyścić fosy za 10 zł teraz u innego na miotle umiesz jechać bo tylko do tego się nadajesz i piszesz jaki to szef dobry ale wymagający. Podpisz się imieniem i nazwiskiem jak się pod czyimś wypowiadasz. Gównem tak samo jeździsz bo lepszych poza MKS nikt nie ma. Jak wam kamery założył to tydzień do ludzi dupy mu obsrywaliście ze strachu przed tym że się dowie jak go doicie. . .

korpus

4 pracownikow i 2 emeryci odeszlito sa chlopy a wy na co czekacie widac ze macie mocne jeszcze nerwy i nie boicie sie jezdzic tym szrotem pomalowanym walkiem co w niektorych az uszy bola od jazdy tak czeszcza i wyja nasikali by moze do skrzyn i tylnych mostow a moze satelity czas zmienic jak ich nie stac na olej

odpowiedz na dawid
@korpus

Nie ma co narzekać bo w PKS Krosno to po cztery miesiące wypłat nie ma, a w Krakowie od 10 miesięcy, a poza tym ja nie dał bym rady jeździć na umowę zlecenie tak jak nie którzy w innej znanej jasielskiej firmie przewozowej i do tego bać się przy każdej stłuczce bo na busy autocasco nie ma i trzeba ze swoich płacić.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. OKARMA RAFAŁ - Zarzecze

F.H.U. OKARMA RAFAŁ