Opinie o F.H.U. OKARMA RAFAŁ w Zarzecze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. OKARMA RAFAŁ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. OKARMA RAFAŁ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. OKARMA RAFAŁ w Zarzecze

Zuzanna

@rkmógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie? Jak oceniasz F.H.U. OKARMA RAFAŁ jako pracodawcę? Co uważasz za plus swojej pracy? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które obecnie szukają nowego miejsca pracy i trafiły właśnie na ten wątek.

rk

@bejbi ja wiem o którą konkretnie ofertę pracy ci chodzi ale gdybyś dokładnie sprawdził je datę to zobaczyłby że ona jest z listopada aż sprzed dwóch lat, jest krótko mówiąc NIEAKTUALNA, ale pozdrawiam ciepło

barany

To napisz jak masz na imię i nazwisko jak masz wypłatę dwa miesiące do tyłu...? Okarma płaci za dniówki z utargu i bierzesz za każdy dzień za który pracujesz. A o otrębskim to nawet nie pisz bo siedzi co rok na chorobowym jak nie na palec to główkę albo ma wesele . . . A za te obrazy co tu piszecie to na miejscu Okarmy poszedłbym już dawno na policje i do Sądu. Piszesz i obrażasz kogoś i się nie podpisujesz.

opóźniony

to ile ma ci płacić za dzień jak zarabiasz 64 zł, to co ma ci płacić 64 zł za dzień i jeszcze na koniec miesiąca wypłatę ci dać

Rozmowę kwalifikacyjną w F.H.U. OKARMA RAFAŁ masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca na stacji PKN Orlen Polanica Zdrój?

FIRMY TEJ NIE POLECAM PRACOWALEM TAM KILKA LAT ALE TO BYL TYLKO STRACONY CZAS W w moim zyciu stracone nerwy i ciagly stres nigdy nie dostajesz tam pensji tylko bierzesz z utargu tak jak tu wszyscy powyzej opisywali,Wreszcie zdecydowalem sie wreczyc Okarmie rafalowi rozwiazanie umowy o prace powiadomic inspekcje pracy i skierowac pozew do sadu bo okarma byl mi dluzny zalegle wynagrodzenia oraz wyplate za ekwiwalent za niewykorzystany urlop sprawe wygralem kase wyplacil potem rowniez za urlop, przez 2 miesiace nie dal mi wogole swiadectwa pracy az nagle po uplywie tego czasu przyslal mi takzwana dyscyplinarke mimo tego ze ja juz 2 miesiace u niego nie pracowalem bo zlozylem mu rozwiazanie umowy o prace z jego winy .Oczywiscie zlozylem pozew do sadu o sprostowanie swiadectwa pracy i ta sprawe rowniez wygralem i otrzymalem takie swiadectwo jakie chcialem a mianowicie z art 52 z winy pracodawcy teraz sprawa toczy sie o odszkodowanie ktore tez wygralem ale on zlozyl apelacje do sadu okregowego ale to mu tez nic nieda bo przez jego postepowanie przez okres 4 miesiecy bylem bez pracy i bez prawa do zasilku dla bezrobotnych TERz wreszcie spie spokojnie ja i moja zona bez nerwow bez ciaglego dzwonienia zeby nie brac jutro jakiej kasy z utargu bo im na cos ptrzeba ,Znalazlem prace z ktorej jestem bardzo zadowolony u Pracodawcy Ktory cieszy sie swietna opinia Pozdrawiam kolegow z firmy w ktorej pracowalismy razem i ktorzy postanowili odejsc z tej firmy tak jak ja

dyskutant
@Andrzej

Chyba jednak panie Andrzeju nie może Pan spa, bo ciągle nie może Pan zapomniec o byłym pracodawcy. Pana wiadomości są przeterminowane, bo kierowcy mają płacone wypłaty przed terminem, bo pracują za gotówkę. Pewnie również dzięki takim jak Pan, bo na trasie którą Pan obsługiwał utargi wzrosły na tyle, że kierowca ma wypłatę, a i właściciel ma co oblizac. Sam Pan robi sobie reklamę tym pisaniem, a każdy pracodawca będzie się bał takiego pracownika zatrudnic, nie mówiąc o kolegach z pracy, bo żaden nie chciał z panem pracowac. Kto był .... to już takim zostanie.Idź lepiej człowieku do kościoła, pomódl się i zacznij życ własnym zyciem, a nie cudzym.

ktm

Ten syf Okarmy jescze dziala ludzie czemu nie dbacie o swoje zycie i nadal jeszcze sa tacy ze nie boja sie jezdzic tym zlomem w zyciu bym dziecka tam juz nie posadzil w tym busie koszmar piski zgrzyty wszystko trzeszczy kierowcy tylko nagaduja na wlasciciela i choc to jest prawda te wszystkie opisy powyzej to niepowinni przy ludziach opowiadac mimo ze maja tak chamskiego i ordnarnego szefa ktory wraz ze swoimi dwoma synami nieudacznikami i zzarozumiala ulcia okradaja swoich pracownikow nie placac im pensji w terminie to tak jakby se ciagle bral pozyczke w banku bezprocentowa a jak ktorys z kierowcow weznie sobie z 50 zl zaliczki musi sie liczyc ze zostanie zbluzgany roznymi wyzwiskami.PANIE I PANOWIE NIE JEZDZIJCIE Z FIRMA ERBUS TO PADLINA POLECAM GODNA FIRME MKS KTORA MA CORAZ TO NOWSZY TABOR,,,,,,,,,,,,,,,FIRMA ERBUS TO FIRMA NACIAGACZY I GDZIE SPOJRZEC SAAME DLUGI NIE MOWIAC O ZADLUZENIU WOBEC PRACOWNIKOW

kamil

Piekna opinie ma tu firma erbus i jego wlasciciel Okarma ale czy on niema racji do konca bym nie powiedzial skoro ma pracownikow takich jakich ma a mianowicie ostatnio na trasie jaslo jablonica pojawil sie nowy kierowca zaledwie kilka razy jechal taki czarny wiem ze grzegorz ma na imie jachalem z nim kilka razy a juz 2 krotnie zainkasowal kase do kieszeni bo biletu mi nie wybil wiec z czego ma wlasciciel placic pensje jak ma tak zaufanych kierowcow

katy

dobre naprawde dobre buchahahahhhhhhhhhhhhh Ale to jest miejsce na opinie o pracodawcy pomyliles bloga chloptasiu a poza tymi bredniami to opinia o Okarmie jak najbardziej prawdziwa firma dno w upadlosci auta szrot wyplat brak jezdzenie bez grafiku po 16 godz nie polecam szczerze omijac ten syf

kierowca

Popieram to takie główno, że szkoda słów.

orfeusz

syf a nie firma nie polecam

storczyk

Panowie sprawy prywatne to w knajpie a nie tu blazenada ,,,,,,,,,,,,,,,,,,fakt faktem ze erbus to firma ktorej radze unikac sama atmosfera pomiedzy szefostwem a pracownikami nie przyjemna a wszystkie opisy powyzej o firmie sa prawdziwe

waldek

odp do komiksa sam jestes przyglup jaka malolata jaka blondyna pomysl nim cos napiszesz to jest blok dla ludzi poszukujacych pracy a nie dla idiotow

waldek

ja pracuje i nienarzekam

gerom

No widze ze sporo tu opisow wyzej wymienionej firmy ale dla tych ktorzy chca cos wiedziec o pracy w tej firmie powiem tak nie myslcie nawet o pracy w tym bagnie niema tam ze dostajesz wyplate niema nawet tak ze dostajesz 64 zl jak tu wyzej ktos pisze a mianowicie do 10 nie wolno ci wziasc nic z utargu a po 10 niby wybierasz zaliczki jak masz z czego bo utargi kiepskie a musisz sobie kupic z tego paliwo wszystkie czesci jak ci cos wysiadzie a to im ciagle potrzeba i tak ze dla ciebie niema praktycznie wcale i tak wkolko owszem cos tam wybierzesz ale po kilku miesiacach juz bedziesz mial do wybrania z 6 moze z 8 tys kturych juz na oczy nie zobaczysz niezdaylo sie jeszcze aby ktos odszedl z firmy i mal wyplacone pieniadze za prace czy za urlop jak mieszkasz blisko to po jakies 30 zl raz na jakis czas ci kaza przyjechac sa tacyktorzy odeszli nawet 5 lat temu i nadal maja nie wyrownane a ilu takich co odeszlo niby za porozumieniem stron zadnemu nie wyplacili za urlop jedyna mozliwosc to sad pracy kilku tak zrobilo i maja go gdzies ,,Jest tak cudownie w tej firmie ze w ciagu 7 miesiecy odeszlo bodajze 14 kierowcow do innych firm POZDRAWIAM TYCH CO TRZYMAJA SIE JESZCZE TEGO BAGNA A INNYM ODRADZAM

bilon

ale ten rafal ma wyobraznie wymyslil sobie kierowce z bednarki hahahaha. to napisz jeszcze w jaki sposob mozna okrasc golodupcai z czego.poprzez cud jak w kanie galilejskiej hahahaha

Andrzej W

Pracowałem w tej firmie i bardzo mi się tam podobało, ale niestety miałem lepkie palce i niestety szef złapał mnie na kradzierzy, i wyleciałem a szkoda bo teraz nie mogę znaleźć pracy i siedze jak ten pies przy budzie w tej mojej bednarce i patrze sie na moją grubą babe. Zdesperowany

wiolka

nareszcie zbliza sie koniec tego przewoznika tylko syf smrod i ubustwo w tych busach wszystko trzeszczy stuka i smierdzi kierowcy no moze ze 2 w miare a tak to zero kultury tylko chamstwo u nich na pozadku dziennym a najbardziej jest wredny taki groby jezdzi zielonym busem w kierunku osobnica oraz taki co jezdzi no chyba najladniejszym busem na osiek wiem ze waldek ma na imie jezdze z nimi czasem z rafineri do centrum az dziw ze pracodawca trzyma takich kierowcow ten waldem to kawal chama ost naublizal pewnemu gosciowi bo sie mu mleko rozlalo w busie ale czy to jest powod aby zwyzywac czlowieka w koncu kierowca z podstawowym wyksztalceniem moze raz na tydzien wymyc pojazd apoza tym ciekawe czy zona tego kierowcy wie ze ma romans z dziewczyna o 30 lat mlodsza

michal

erbus bankrutuje we wrzesniu kolejne auta pod mlotek komornika

stado baranów

odp do odp do barana. jak wam tak źle to po co pracujecie w tej firmie. Po komentarzach widać kto jest naprawdę baranem. Jak tacy ludzie wogóle dostali prace w firmie transportowej w której trzeba mieć chociaż odrobinę kultury, skoro wypowiadają się jak bezmózgie barany które tylko na (usunięte przez administratora) po pracy jeżdżą, biją żony i piją, bo co chwile widać jak któryś kierowca z obdartą gębą chodzi. Jak czytam wasze komentarze to współczuje waszemu pracodawcy że zatrudnia tak ułomnych ludzi. Zwolnijcie się i zróbcie miejsce dla uczciwych pracowitych ludzi.

barany

To sie zwolnij tempa maso jeden z drugim i idz do innej roboty po co jezdzisz.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. OKARMA RAFAŁ - Zarzecze

F.H.U. OKARMA RAFAŁ