APM Andrzej Piotrowski

Grodzisk Mazowiecki

APM Andrzej Piotrowski

Opinie o APM Andrzej Piotrowski

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Grodzisk Mazowiecki.

Monicz

Wiesz co, podobno mają kogoś szukać, mam nadzieję, że jest to prawda, aczkolwiek jeszcze nie wiem, słyszałem to, dlatego tutaj jestem aby dowiedzieć się jak jest

Oszukany

Pewnie, niech składa. Z pewnością Milicja będzie miała w centrum uwagi jego postać i ohydne i niezasłużone potwarze które go spotkały. Podobnie jak i setki jego komorników i wierzycieli, o których można się dowiedzieć ogladajac jego ksiege wieczysta: (usunięte przez administratora) numer księgi wieczystej : WA1G/00066272/5

Zulugula

Przestępca. Sprawa w prokuraturze.

Zostaw opinię o APM Andrzej Piotrowski - Grodzisk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APM Andrzej Piotrowski