Adrenalina Consulting Sp. z o.o.

Opinie o Adrenalina Consulting Sp. z o.o.

abcd

Zalety ****** Mała firma ok 20 osób. Świetna atmosfera między współpracownikami jak i kierownictwem. Oczywiście jak w każdej firmie znajdzie się jakiś "czarny charakter". Bardzo mała rotacja pracowników, niektórzy pracują od założenia firmy. Zwolnienia - praktycznie żadne. Od założenia firmy zostały zwolnione max 3 osoby, które się nie sprawdziły - zdarza się. Firma świetna jeśli chodzi o zdobycie wiedzy, nikt przed nikim jej nie ukrywa. Częste wyjazdy integracyjne (2 razy do roku) + co miesiąc wypady do różnych restauracji na mieście, które pokrywane są z kieszeni prezesa. Dofinansowanie do szkoleń. Wysoka kultura między współpracownikami, Wady ***** Niższe niż rynkowe pensje, Niepłatne nadgodziny - a jeśli płatne to rzadko, Brak benefitów sportowych,

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Adrenalina Consulting Sp. z o.o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw opinię o Adrenalina Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adrenalina Consulting Sp. z o.o.