tesko Polska Częsatochowa

Częstochowa

Opinie o tesko Polska Częsatochowa

Przemysław

Słowa kojarzące się z tesko Polska Częsatochowa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna, profesjonalna, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...wzorową . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...biedni . Od jakiej stawki można negocjować pensję?500 Najbardziej podobało mi się w tesko Polska Częsatochowa: wzorowa atmosfera, kultura, i szkolenia. Najbardziej nie podobało mi się w tesko Polska Częsatochowa: wypłata, i pół etatu.

Zostaw opinię o tesko Polska Częsatochowa - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tesko Polska Częsatochowa