Opinie o AdamS A.Pędzich Sp.K. w Mrągowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy AdamS A.Pędzich Sp.K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AdamS A.Pędzich Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AdamS A.Pędzich Sp.K. w Mrągowo

TOMSTA

WITAM jeżeli nosicie się z zamiarem zakupu okien Adams-a odradzam co do jakości- PRZEREKLAMOWANE Ceny - CHORE ; Serwis - Porażka :( pomylili kolory atrap do suwanek to ich nie wymienili bo powiedzieli że za długi czas od zakupu gdzie atrap w ogóle nie wyciągałem z opakowania bo dom był cały w remoncie (aby się nie pobrudziły) kiedy otworzyłem pudełko okazało się że atrapy są czarne a kolor okna daglezia . Pomylili strony 1 okna tak że uszczelki mam na zewnątrz budynku, zareklamowałem i co - powiedzieli mi że już kolor wycofali i kolejnego mi nie zrobią tylko zwrócą kasę. I co ? jedno okno w domu ma inny kolor. LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ ZDROWO NAD TYMI OKNAMI BO TA FIRMA TO BUBEL - MEDALE TO ONI DOSTAJĄ JAK ZA NIE ZAPŁACĄ

pracuś
@TOMSTA

1. to nie są atrapy tylko osłonki 2.piszesz bzdury - nie ma osłonek w kolorze czarnym ( są białe , brązowe, stare złoto i srebrne ) 3. cytuję : "Pomylili strony 1 okna tak że uszczelki mam na zewnątrz budynku" jeśli już to listwy przyszybowe . Akurat pracuje bezpośrednio przy produkcji i wiem co piszę

Knopers

Dobra wiadomość dla wszystkich szukających pracy, firma Adams opublikowała właśnie nową ofertę pracy. Bardzo mnie zaciekawiła, a wy co na to? Oferujemy: Umowę o pracę na czas nieokreślony, w firmie o stabilnej pozycji na rynku Praca na pełny etat plus nadgod... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5674603?keywords=&region=

BOLO

Tadeusz jak byś nie chlał w robocie to by cie nie podpierdzielali.

Tadeusz 68

Nie polecam sami kapusie(usunięte przez administratora) najniższa krajowa oprócz oczywiście klawiszy co zgarniają całą premie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie AdamS A.Pędzich Sp.K.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Nie zależy od stanowiska tylko od tego z kim trzymasz jeżeli z klawiszami to dostaniesz więcej mimo że mniej robisz.A może i nawet nic nie dostaniesz tylko chłopaki sobie przyznają.

Tadek

Jak donosisz to zarobisz he he

Dobrze powiedziane liczyć na najniższą krajowa bo nie wiadomo czy cały miesiąc przepracujesz he he

wyplaty na czas, czlowiek w tej pracy jest smieciem , najnizsza krajowa , 0 premii (usunięte przez administratora)

wypłaty co prawda są terminowe, choć wypłata to za mocne słowo na te ochłapy, o szacunku do pracownika możecie zapomnieć, zatrudniając się tam stajecie parobkami (usunięte przez administratora)

Janek

Śmieszna firma dyrektor zakładu to były strażnk więżieny a do pracy wykorzystywani są więżniowe z pobliskiego więzienia ogólnie niezły [usunięte przez moderatora].

Powiem tak firma płaci jak chce ma kłopoty finansowe i z wypłatami cieniutko.

Uwaga !! brygadziści i kierownictwo z Barczewa handluje lewymi oknami !!!!

złodzieje,oszuści.

Zostaw merytoryczną opinię o AdamS A.Pędzich Sp.K. - Mrągowo

• Jak się pracuje w AdamS A.Pędzich Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy AdamS A.Pędzich Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AdamS A.Pędzich Sp.K.?

AdamS A.Pędzich Sp.K.
1.9/5 Na podstawie 42 ocen.

AdamS A.Pędzich Sp.K.