Chojnacki Motor System

Nadarzyn

Opinie o Chojnacki Motor System

olecki

jakula' widzę, że dobrze trawiłem. Od jakiegoś czasu borykam się z wyborem dobrego serwisu i zakladu by zaprowadzić mój Motor na przegląd i sprawdzić jego faktyczny stan, akurat jestem przes zlotem motocyklowym,ryuszam w długa trasę, fajnie,musze si do nich wybrać,

Asia

Warsztat pierwsza klasa, profesjonalna i solidna obsługa i dokonywane naprawy. Naprawiali niedawno silnik w moim aucie, a przy okazji delikatnie do ulepszyli i teraz wreszcie chodzi tak jak zawsze chciałam aby było.

Domino

Prawdziwi fachowcy. Naprawa na czas, ceny konkurencyjne, auto sprawne, nie oszukują. Polecam

Adam

Jestem po technikum mechanicznym i miałem przyjemność zapoznać się z tym warsztatem. Wiem, że jest to uczciwa firma, mechanicy to naprawdę fachowcy

Zostaw opinię o Chojnacki Motor System - Nadarzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chojnacki Motor System