Opinie o Chojnacki Motor System s.c. Nadarzyn w Nadarzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Chojnacki Motor System s.c. Nadarzyn. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Chojnacki Motor System s.c. Nadarzyn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chojnacki Motor System s.c. Nadarzyn w Nadarzyn

Piotr Nowy wpis

Niestety - obsługa (biura , recepcji) nie jest uprzejma. Przyjechałem do warsztatu z problemem dziwnego dźwięku z pompy paliwa wysokiego cisnienia. Poprosiłem aby pan z recepcji wyszedł ze mną do autka a opisze mu problem. Stwierdził że nie wyjdzie - na pytanie dlaczego ODPOWIEDZIAŁ BO NIE. Taką miałem sytuacje dziś okolo 11. Opinia dotyczy podejścia do klienta nie napraw itp.

zarzecka.b39@gmail.com Nowy wpis

Od kilku lat oddaję do przeglądu mój samochód w ręce specjalistów zatrudnionych w warsztacie p. Jacka Chojnackiego i za każdym razem jestem bardzo zadowolona z efektów. Przede wszystkim przegląd w tym właśnie warsztacie daje mi poczucie bezpieczeństwa bo wiem że przeprowadzony jest bardzo starannie i usunięte są wszystkie niedoskonałości jakie zwykle pojawiają się podczas rocznej eksploatacji. A oprócz tego cała załoga jest kulturalna i sympatyczna...

olecki Nowy wpis

jakula' widzę, że dobrze trawiłem. Od jakiegoś czasu borykam się z wyborem dobrego serwisu i zakladu by zaprowadzić mój Motor na przegląd i sprawdzić jego faktyczny stan, akurat jestem przes zlotem motocyklowym,ryuszam w długa trasę, fajnie,musze si do nich wybrać,

Asia Nowy wpis

Warsztat pierwsza klasa, profesjonalna i solidna obsługa i dokonywane naprawy. Naprawiali niedawno silnik w moim aucie, a przy okazji delikatnie do ulepszyli i teraz wreszcie chodzi tak jak zawsze chciałam aby było.

Aplikowałeś do firmy Chojnacki Motor System s.c. Nadarzyn? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Diebold Nixdorf
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy PRACOWNIK WYKŁADAJĄCY TOWAR
Netto Sp. z o.o.
Domino

Prawdziwi fachowcy. Naprawa na czas, ceny konkurencyjne, auto sprawne, nie oszukują. Polecam

Jestem po technikum mechanicznym i miałem przyjemność zapoznać się z tym warsztatem. Wiem, że jest to uczciwa firma, mechanicy to naprawdę fachowcy

Zostaw merytoryczną opinię o Chojnacki Motor System s.c. Nadarzyn - Nadarzyn

Chojnacki Motor System s.c. Nadarzyn