Opinie o Pazdro - Trans w Orłów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pazdro - Trans. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pazdro - Trans o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pazdro - Trans w Orłów

Czy Pazdro - Trans organizuje staże dla studentów?

Sąsiad. Nowy wpis

Tak.......

Co wchodzi w socjal Pazdro - Trans?

Sąsiad. Nowy wpis

Socjal?dobre pytanie.szczota wiadro i mycie za domem.ciekawe co na to sąsiad z domu z nową elewacją?(usunięte przez administratora)

Szofa

METADOR PISZ CZARNE VOLVA : a mianowicie (usunięte przez administratora) kroi podstawę dwie karty i 4000 za miesiąc myjesz furę u dziada za stodoła szczotka w sobotę NIE POLECAM się WYSTRZEGAĆ

@Szofa

Dobrze piszesz.sam nieraz widziałem jak kierowca mył sam samochud.zamiast jechać do domu i odpocząć po cieżkiej pracy.a ile razy kierowca naprawiał samochud lub przy naczepie robił.a ten dziad nawet nie wypłacił reszty pieniędzy.(usunięte przez administratora)

Iwo

Żeby być zadowolonym z pracy i wynagrodzenia trzeba dobrze wykonywać swoje obowiązki. Dla mnie to dobre miejsce i mogę śmiało je polecić.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Antek

Żaden pracodawca nie potrąciłby pracownikowi z wynagrodzenia, gdyby to nie było uzasadnione, polecam prace

Trochę dziwi mnie jedno, że tak bardzo narzekacie ale nikt nie odchodzi z firmy. Może to nie do końca jest prawda?

@Andrzej

Wszyscy odeszli z tej psełdo firmy dziaď trans.facet miał 6 zestawów.wszystko było dobrze dopóki nie wyszły problemy z płatnościami.kazdemu coś nie wypłacił.jednemu 2 tyś.drugiemu 3 tyś.Zygmuntowi też.Robertowi sąsiadowi też....dlaczego Teraz sam tylko jeździ.a kierowcy co pracował tyle lat?nie wypłacił bardzo dużo pieniędzy.w ciągu roku przeszło przez jego firmę ponad 15 kierowców.nawet Ukraińskiego kierowcę zatrudniał któremu zalegał z kasą...

TOMEK
@Andrzej

DOKŁADNIE BZDURY JAKIEŚ JEŻDŻĘ U GOŚCIA POŁROKU , NOWYM ZESTAWEM Z 2018R , KASA NA CZAS , AWARIE NA SERWISIE ROBIONE ZERO PROBLEMOW .

@Andrzej

Jak Ktoś może odejść z tej firmy.?czytaj dokładnie.przecież facet..Nie będę używał...innych słów...od lutego 2017 nie zatrudnia żadnego kierowcy.ma jeden stary zestaw .sam jeździ.nawet ostatniemu kierowcy nie wypłacił pensji ,chociaż od spedycji za wykonany fracht kasę odebrał.tak robi z każdym nowym kierowcą....

@TOMEK

Jakub.nowy zestaw to jest jak wyjeżdża z fabryki na plac poczekalni na odbiór klienta.a wy mieliście bardzo dobrych kierowców i kilka zestawów.ale nie umieliście ich docenić.choć jazda się kręciła .nawet jeden u Was non stop spał w aucie

Xx
@TOMEK

Sam piszesz bzdury.2018 rok to nie nowy zestaw.pozatym jeśli nowy???to jakie awarie na serwisie naprawianie.ogarnij się facet.

Witold

Czy faktycznie firma nie potrzebuje teraz nikogo?

Sąsiad

Tomek. Sam piszesz bzdury.facet ma tylko jeden zestaw.i nie z 2018 roku tylko 5 letni.jedynie nową naczepe.w dodatku nie zatrudnia nikogo.tylko na zmianę ze synem jeździ.

Jasiek

Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony a wystarczy dobrze robić co do nas należy i nie będzie powodu do narzekania.

Robert

Jak może taki człowiek który oszukał nie wypłacił tylu kierowcom pensji może spokojnie patrzeć Innym w oczy.panie Pazdro jak panu nie wstyd?Ole jeż,cze ludzi oszukasz i naciągniesz?Dziad trans

Robert
@Robert

Ile jeszcze ludzi oszukasz czy naciągniesz ?Radzę omijać tę niby firmę z daleka.

Aneta

@Sąsiad, proszę, abyś jeszcze raz zapoznał się z regulaminem, ponieważ w dalszym ciągu stosujesz określenia, które obrażają pracodawcę. Czy rozmawiałeś z kierownictwem na temat wynagrodzenia? Może udałoby się tę sytuację jakoś rozwiązać? @Tomasz, a czy Ty w jakiś sposób jesteś powiązany z Pazdro-Trans? Może Twoje doświadczenia są pozytywne?

Tomasz

Myślę, że jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście zgłosić szefowi, może wpłynie na zmianę zachowania?

Sąsiad

Witam.jakie podwyżki w Pazdro Trans.2000 tyś na rękę resztę na zeszyt.jakie podniesienie kwalifikacji?chyba jak kolega Maniek.owszem.podniosl swoje kwalifikacje.bo potrafił wszystko nawet na drodze naprawić w tych darka złomach. I nikomu na drodze nie odmówił nigdy pomocy.a ten dziad mu nie zapłacił.nawet mu reszty jego rzeczy nie oddał.

Aneta

@Sąsiad, jesteś obecnie zatrudniony w Pazdro-Trans? Proszę też, byś zapoznał się z regulaminem, określenia, których użyłeś we wpisie, nie powinny się tam znaleźć, ponieważ obrażają inne osoby. @L.., czy byłeś lub jesteś związany z tym pracodawcą? Rozumiem że masz negatywne zdanie na temat terminowości wypłat, ale czy oprócz tego widzisz jakieś pozytywne strony zatrudnienia? Jest możliwość uzyskania podwyżki albo podniesienia kwalifikacji?

@Aneta

Pracowałem u tego dziada.niewypłacił mi pieniędzy na które się umówiliśmy.do tego potwierdzam że pojazdy to ruina jak i tankowanie po ok.100 lub mąż 150 L. A jak nie było paliwa to się stało i czekało. Moim wpisem nie miałem zamiaru Nikogo obrazić lecz jedynie przestrzeń Innych kierowców aby nie zatrudniał się w tej firmie.jak może pracodawca odebrać od spedycji pieniądze za fracht A kierowcy niewyplacic tylko się bawić za jego wynagrodzenie.

Aneta

Od pewnego czasu nie jesteście zbyt aktywni na wątku, czym jest spowodowana ta cisza? Może napiszecie kilka słów o aktualnej sytuacji w Pazdro-Trans? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę, a wynagrodzenie jest wypłacane w terminie? Czy zatrudnione osoby mogą liczyć na jakieś dodatkowe korzyści? Wasze wskazówki będą bardzo ważne dla tych osób, które poszukują pracy.

@Aneta

Przestań.jakie dodatki?jak pazdro nawet najniższej pensji nie może wypłacić.niewyplacił pracownikowi który tyle lat u niego pracował.jezdzil jednym cięgiem. Zamiast do domu zjeżdżać to naprawił i muł jego złomy. A pazdro nawet Mańkowi nie podziękował.niezapłacił mu ponad 20 tyś.wedlug mnie to pazdro jest oszustem żerującym na innych.i nie dziwię się że sprawa poszła do sądu.po prostu firma dziad trans.wstydz się Darek

L..
@Sąsiad

Znam osobiście kierowców których zatrudniał Pazdro.NIGDY na czas nie wypłacił pensji.na chwilę obecną nie zatrudnia pracowników.bo z już nie posiada pojazdów.tylko on z synem jeździ jednym zestawem.Przestrzegam wszystkich żeby z daleka omijali tę pseudo firmę dziada.bo facet niewypłacił pieniędzy.zreszta Nikomu nie wypłacił do końca.a to co zrobił z ostatnim kierowcą...to miał pazdro wielkie szczęście.bo jakby natrafił na kogoś innego co nie wypłacił ponad 20 tyś.to inaczej by się skończyło...

Konrad

Może powinniście zgłaszać takie sytuacje do przełożonych!!

Sasiad

Syn jeździl bez prawka stary nie płaci to teraz jezdza sami bo nikt im nie przyjdzie

Andrzej L.
@Sasiad

Potwierdzam Twoją opinie,jezdził bez prawka.co więcej ,bez karty kierowcy,bez wymaganego OC na zestaw,juz niemowiac ze z fałszowaną licencją na Przewóz

Filip

Idealnie może nie jest ale pracownikom też wiele brakuje.

Andrzej L.

Potwierdzam,poprzednie opinie na temat Pazdro-Trans.wlasciciel to jeden wielki oszust i krętacz.pracowalem krótki czas,ale to co widziałem co wyrabia i jaki stan pojazdów to masakra.dolewanie wody do adblue,jazda sprzętem bez (usunięte przez administratora) i amortyzatorów.brak winiet...tankowanie paliwa po 50 czy 100 l.na koniec mnie też niewypłacil wszystkich pieniędzy.

Andrzej L
@Andrzej L.

Dlaczego admin usunął część ważnego postu.chyba po to jest ta strona aby Inni ku takiej przestrodze dowiedzieli się.a tak ten człowiek znowu zacznie zatrudniać pracowników na pojazdach zagrażających kierowców i innych uczestników ruchu.nieplacac wynagrodzenia.

Pazdro.gdzie ty masz honor.mnie nie wypłaciłeś uczciwie zarobionych pieniędzy,Mariuszowi niezapłaciłeś ponad 20 tysięcy,ile jeszcze kierowców oszukasz.tobą powinien zająć sie sąd,wcale się nie dziwię że w tylko w ciągu jednego roku przewineło sie u ciebie 15 kierowców.ale niema co sie dziwić.kase za ich prace odbierasz a kierowcom nie wypłacasz,jesteś oszustem...

Zostaw merytoryczną opinię o Pazdro - Trans - Orłów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pazdro - Trans?

Kandydaci do pracy w Pazdro - Trans napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pazdro - Trans
1.4/5 Na podstawie 18 ocen.

Pazdro - Trans