FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY

Dębica

Opinie o FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY

maly

Taką ekipę jaka tam kiedyś pracowała to nigdzie nie znajdziecie, niestety właściciel nie potrafił zatrzymać nikogo, co do pensji w ratach potwierdzam a i jeszcze obiecanki cacanki co do premii tez potwierdzam

użytkownik zarejestrowany

@bobek nie wiem dokładniej, co masz na myśli - czy jakiś Twój komentarz został usunięty z forum? Generalnie z forum mogą być kasowane jedynie te komentarze, które naruszają jego regulamin. Jest on dostępny na dole strony. Możesz jednak wyjaśnić, dlaczego Twoje stanowisko wobec tego pracodawcy jest takie negatywne?

aaaa
@Agata tydzień temu

kasa marna jeszcze wyplacana w ratach

użytkownik zarejestrowany

Może nie jest to wymagające stanowisko @menadzer, bo to praca przy palowaniu, do której wymagane jest tylko wykształcenie zawodowe ale raczej nie zostanie tutaj przyjęty każdy. Czy mógłby podać powody, dla których uważasz, że w Aprofi tak się jednak dzieje?

menadzer

Rekrutacja? Tam nie istnieje pojecie rekrutacji ani zdrowego rozsadku. Biorac liczbe pracownikow, ktorej liczba jest mniejsza niz ilosc palcow u dloni to tam przyjmuja kazdego. Nawet menel spod sklepu zostaje menadzerem do spraw koordynacji oraz rekrutacji nowych menadzerow. Nie polecam i ludzie miejcie do siebie szacunek.

użytkownik zarejestrowany

W firmie ciagle trwa rekrutacja na stanowisko pracownika budowlanego. Czy ktoś brał w niej udział? Ilu pracowników poszukuje firma?

użytkownik zarejestrowany

@jakiś a mógłbyś wytłumaczyć i podać powody, przez które nie polecasz pracy w APROFI? Przyda się tutaj wyjaśnienie, ze względu na to, że są nowe oferty pracy i na pewno osoby, które chciałyby się zatrudnić z chęcią przeczytałyby jakie są plusy i minusy firmy.

bobek
@Agata 14.08.2017, 10:32

po co tłumaczyc skoro zaraz to skasuja przyjmijcie sie popracujcie a zobaczycie ze dzien w którym sie zwolnicie bedzie jednym z lepszych dni w waszym zyciu to wszystko co zwie sie aprofi tylko zwierzchu wygląda jak tako czar szybko prysnie

jakis

Obiecują gruszki na wierzbie zeby ściągnąć pracownika a potem wielkie rozczarowanie, NIE POLECAM, jak ja sie ciesze ze nie musze juz ogladac właściciela i pani menadzer☺ duet ze szkoda gadac , zastanówcie sie dobrze przed zatrudnieniem w tej firmie

mol

nie zaprzatajcie sobie glowy ta firma jesli macie do siebie szacunek

użytkownik zarejestrowany

@Mussolini na jakim stanowisku pracowałeś i jak długo? Jak wyglądały warunki zatrudnienia? Tylko więcej konkretów może pozwolić to zrozumieć potencjalnym zainteresowanym ofertami pracy.

ooo

po wpisach stwierdzam ze pewni ludzie sie nie zmieniaja zwolnienie sie z tej firemki to byla trafiona decyzja jak ja sie ku..a ciesze ze nie musze tego pajaca ogladac i sluchac

Mussolini

Pracowałem i nie polecam.

sam on

Dolek gdzieś się tak umuncuł.

robol

Gdy czytam tu jakąkolwiek pozytywną opinie to dostaje martwicy jelita grubego.

nie poważny

Nie rozumiem negatywych słów skierowanych w kierunku firmy Aprofi. To bardzo rzetelna oraz poważnie traktująca swoich pracownikow firma. Na budowie obowiązkiem są ciepłe posiłki regenerujące do tego kawa, herbata do woli oraz pyszne ciasteczko z dziurką. Dla mnie firma Aprofi to najpoważniejszy pracodawca na podkarpaciu. Jako jedyny podchodzi do pracownika z sercem. Pamiętajmy hasło ze strony Aprofi. Aprofi to dobry poczatek lepszego jutra. Pozdrawiam i szczerze polecam każdemu z każdego zakątka kraju.

Ja

Ten pracodawca jest nie poważny

marta

komu nie pasowaly wpisy

Adam

Godzin pracy dużo, ale można dobrze zarobić. Są dobre warunki pracy, posiłki na budowie i wolne weekendy. Ja odeszłem z tej firmy szukając szczęścia gdzie indziej ale niestety powrotów tu nie ma.

on

co jest nie tak ze ostrzegasz?

Sim

Ostrzegam przed tym pracodawcą.

torczi

Kogo oni szukają na pozycję konstruktora, że min 8000 brutto dają a chętnych jak widać brać? Ogłoszenie regularnie od ponad pół roku wisi jak nic.

ja

ogloszenia w urzedzie caly czas sa a chetnych brak

xyz
@ja 04.02.2017, 16:33
ogloszenia w urzedzie caly czas sa a chetnych brak

Szukają pracowników jak wiele firm teraz ale firma podobno jest OK.

kto

Coś z ta firma jest chyba nie za bardzo skoro cały czas sa ogłoszenia w PUPIE

Ten

Ciężka i uciążliwa praca wielki brat caly czas patrzy

romano italiano
użytkownik zarejestrowany

a jaka @nolo jest realna szansa że po tym okresie próbnym człowiek dostanie umowę o prace bezpośrednio z firmą? licze że jest to możliwe oczywiście biorąc pod uwage renomę firmy w branży budowlanej obecnie

ktoś

jeśli nie jest tak żle to ciekawe dlaczego tylu ludzi się pozwalniało? Dodam niezłych ludzi?

wwww

witam co tam w aprofi slychac ?

Nowy

brak czasu na zapoznanie się ze specyfika pracy od razu rzut na głęboką wodę, a jeśli sie nie sprawdzisz to aut za burtę

Ja

Jakies dwa tygodnie temu bylo z 6 ogloszen na stronie pup w debicy

On

Witam jak wygladaja zarobki w firmie aprofi

kukiz

Nowa siedziba standard pracy zmiana na +++++. Zarobki mogły by być lepsze. Kokosów nie ma ale źle nie jest. Jak się chce czegoś nauczyć to tylko tu.

ktoś

nie polecam tej firmy cały czas kłamstwo i obiecywanie gruszek na wierzbie,warunki pracy to totalne dno,zarobki Smieszne ,ale jak duzo godzin sie urobi to cos wyjdzie

do ktos

jak wygladaja zarobki w aprofi czy wypłaty sa na czas i jak wyglądają warunki pracy?

ktos

Jesli szukasz pracy na chwile, przejsciowo to polecam, niestety na dluzej brak jakichkolwiek peryspektyw i mozliwosci rozwoju, . Zarobki to srednia z podkarpacia , pozwola przezyc ale napewno nie odlozyc cokolwiek. Calodniowa praca na budowie sprawia, ze dla rodziny pozostaje malo czasu, niestety rekompensata napewno nie sa zarobki. W miare dobre zatem warunki dla singli i osob ktore chca sie przyuczyc do zawodu i poszukac szczescia gdzies indziej.

Zostaw opinię o FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY