P.P.H.U. BARBARA

Ruda śląska

P.P.H.U. BARBARA

Opinie o P.P.H.U. BARBARA

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jakim firma P.P.H.U. BARBARA jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

piotruś pan

Przędzie dobrze tylko nadal brak należytego docenienia załogi będącej jej budulcem, a to z czaem gubi......

piotruś pan

Firma Barbara kojarzy mi się z wykorzystywaniem ludzi, zarobki niezłe jak się przepracuje około 220h miesięcznie, niestety na umowie najniższa krajowa a reszta wynagrodzenia "pod stołem". Kiepski kontakt z pracodawcą

yo
@piotruś pan 13.04.2014 23:25

gówno prawda

Zostaw opinię o P.P.H.U. BARBARA - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. BARBARA