Opinie o Sadyba - Talo Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sadyba - Talo Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sadyba - Talo Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sadyba - Talo Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Paula Nowy wpis

Przestrzegam Państwa przed usługami tej firmy! 4 tygodnie mam awarie w mieszkaniu-ktoś mnie zalewa z góry. Firma nie jest w stanie w tym czasie zlokalizować usterki, nie odpisuje na maile,nie odbiera telefonów, nie zapewnia wsparcia w postaci hydraulika czy złotej rączki w godzinach nocnych, Pan zatrudniony do 22 nie posiada kluczy do zaworu w piwnicy. Mieszkanie mam zdewastowane, zalane ściekami i zamiast lepiej jest coraz gorzej, zniszczone podlogi. Drzwi do kamienicy do wymiany od lat, zamek w drzwiach zepsuty, skandal. Jest tyłu deweloperów. Można wybrać lepiej. Odradzam Sadybe Talo. Najgorszy administrator budynku o jakim słyszalam.

Klientka

Chciałabym przestrzec wszystkich klientów ktorzy zastanawiają sie nad zakupem mieszkania od spółki. Mimo ze lokalizacja mieszkań jest bardzo dobra, to sposob kontaktu i traktowanie klientów w tym przez pana „prezesa” urąga wszelkim zasadom przyzwoitości. Ponadto nalezy nadmienić ze spółka w najmniejszym stopniu nie jest zainteresowana utrzymaniem porzadku w zarządzanej nieruchomości a na zgłaszane uwagi nie reaguje badz tez uważa ze o niczym nie. Sprzedawane mieszkania wymagają wielu poprawek a kontakt z administracja jest niemiły. Ogolnie uwazam ze spółkę nalezy omijać szerokim łukiem i tego zycze wszystkim. Nie warto!

Demaskator Nowy wpis
@Klientka

Spółka nie jest firmą sprzątającą lecz deweloperską dlatego utrzymanie porządku czy czystości nie jest wobec niej trafionym zarzutem. Z kolei zgłaszania tzw. "poprawek" dokonuje się u wykonawcy nie zaś w jakiejś "administracji". Widać w tej opinii pomieszanie z poplątaniem. Typowo pieniacza postawa.

Tadeusz Budacz Nowy wpis

Firma wyłudzająca zapłatę [ ul. Marchołta] za wystawienie zamówienia bez podania dokumentów projektowych , prawnych umowy na przebudowę sieci elektrycznej, której odmówiłem wykonania . Skierowali sprawę do sądu o zapłatę za wystawienie zamówienia celem wyłudzenia zapłaty [ posiadam dokumenty sądowe ], Ostrzegam przed tą firmą to grupa przestępcza jest sprawa w prokuraturze w Krakowie. Moje nazwisko Budacz Tadeusz

Demaskator Nowy wpis
@Tadeusz Budacz

Tadeusz Budacz wyrokiem sądu (prawomocnym) otrzymał nakaz zapłaty znacznego odszkodowania na rzecz Sadyba-Talo Sp. z o.o.Sp.k za skandaliczne niewywiązanie się z wiążącej go umowy na wykonanie robót budowlanych. Jego postawa spowodowała znaczne straty zleceniodawcy. Pomimo nakazu zapłaty szkoda nie została w najmniejszym stopniu naprawiona gdyż okazało się, że p. Budacz jest winien pieniądze wielu podmiotom, w tym publicznym. Opinia p. Budacza jest próbą bezsilnej zemsty na osobie, którą pokrzywdził, a która usiłuje domagać się naprawienia szkody.

Remek

@CG i @Opinia negatywna Myślę, że konkurencja bardzo inspiruje do takich wpisów!!

Kot
@Remek

Nie sądzę że to konkurencja . Ja kupiłam mieszkanie od Sadyby i mam podobne doświadczenia . Przede wszystkim fatalna komunikacja, brak odpowiedzi na maile, odsyłanie do różnych osób które nie poczuwają się do odpowiedzialności, lub do prezesa, z którym nie sposób się skontaktować .

Iwona
@Kot

Napisałaś, że kupiłaś mieszkanie od Sadyba. Wszystko było z nim w porządku? Dobrze się mieszka?

Kot
@Iwona

Było wiele usterek technicznych które trzeba było naprawić na własny koszt, bo firma się zachowała jak wyżej napisałam. Ale mieszka się dobrze, bo lokalizacja jest rewelacyjna.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI PROJEKTÓW BUDOWLANYCH w firmie Sadyba - Talo Sp. z o.o. sp.k.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Igor

To nie jest właściwe miejsce na uwagi dla klientów gdyż to forum pracownicze!!

CG

Przestrzegam!! Firma działa na zasadzie "sprzedać i zapomnieć". Żadnej reakcji na zgłoszone usterki.

Opinia negatywna

Od blisko dwóch tygodni firma nie odpisuje na mejle. Lekceważy klientów. Fatalna komunikacja i brak uprzejmości.

Anita

Czy jest jakiś powód, że przestaliście zamieszczać opinie o pracy?

Moja opinia

Bardzo niemiła obsługa i utrudniony kontakt z firmą po zakupie mieszkania. Pan zajmujący się sprawami technicznymi od 5 miesięcy nie potrafi dopilnować wymiany żarówki w kamienicy. Według niego 'sprawa nieco się przeciągnęła'. Nie potrafi wydusić z siebie 'przepraszam'. Na mejle odpisuje w sposób pretensjonalny. Bardzo nie polecam.

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

ann

Nieliczna firma w Kr-wie, która sprzedaje mieszkania (100%własności m i własność gruntu)w pięknie odrestaurowanych kamienicach w centrum miasta. Jestem stałą klientką, polecam znajomym i rodzinie oraz omijam biura nieruchomości;-)

Mario

Panie sekretarki bezczelne babska, nie polecam kontaktów szczególnie z p. Dorotą (Stara, nieprzyjemna).

admin
@Mario

Dzień dobry, rozumiem, że mario i dany to koledzy (ta sama data i godz.) zapewne najemcy, którzy przyszli wyjaśnić swoje zadłużenie w opłatach, i ich opinia jest odwetem na poinformowanie o wezwaniu przedsądowym;-)POZDRAWIAMY!!!

danny

Panie sekretarki pracujące w biurze Sadyba-Talo to jakaś pomyłka. Zero jakiegokolwiek pojęcia i brak kultury. NIE POLECAM w żadnym wypadku wchodzić z nimi w interesy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sadyba - Talo Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Sadyba - Talo Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sadyba - Talo Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sadyba - Talo Sp. z o.o. sp.k.?

Sadyba - Talo Sp. z o.o. sp.k.
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Stanisława Staszica 5 lok. 1
    31-162 Kraków

Sadyba - Talo Sp. z o.o. sp.k.