Opinie o Inter-Vion S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inter-Vion S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Inter-Vion S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Vion S.A. w Warszawa

?!

Renoma? może była kiedyś. To taka samac chińszczyzna jak inne!

jasmina

tak Piotr...miałam to samo i straciłam nadzieje że ktokolwiek cokolwiek normalnego napisze:) AAA tymczasem cokolwiek pisze....:)dzięki czyli warto dołączyć do zespołu? jaki jest odbiór tych produktów wśród klientów? czy ceny są konkurencyjne? czy Firma szanuje pracownika czy nie bardzo? dziękuję

gg
@jasmina

Czy ceny są konkurencyjne można samemu odpowiedzieć odwiedzając sklepy i porównując ceny różnych producentów. Tak jak wszędzie masz plany i musisz je wyrobić, bo inaczej brak premii. Niektórym się podoba, niektórym nie. Hm, czy firma szanuje pracowników? - nikt nikogo po głowie nie głaszcze i nie mówi "dobrze zrobiłeś". Trzeba pracować.

aaaaaaa

Umowa na czas określony, gps oczywiście, podstawa plus premia. Pensja zawsze na czas, w Polsce atmosfera ok w Warszawie to podobno terror.

Saurbett
@aaaaaaa

A propos terroru w wwie to ja tu pracuje i nie zauwazylam żeby była jakas presja, pracuje się spokojnie, jest normalna atmosfera. Jestem tu kilka miesięcy, co jest małym stażem w porównaniu do ludzi którzy tu przepracowali ponad 10 lat. Na razie mogę polecić te firme a czas pokaze czy tak zostanie.

aaaaaaa

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
jasmina

Witam, biorę udział w rekrutacji na Przedstawiciela. czy ktoś mółby opisać w 3 zdaniach jak się tam pracuje, czy jest umowa o pracę? jakie są zarobki? ile godzin w terenie, czy są gps? dziękuje

aa
@jasmina

oczywiście, że są gps!

AAAA

Sa promocje jak sam sobie zorganizujesz ;) zarobki hmmmm a gdzie składasz cv do biura czy latanie po sklepch? Wawa czy inny rejon?

ddd

Moze byc

niczym nie zdziwiony

Witam mojego przedmówcę... ja tam pracowałem i powiem ,że duzo nie straciłeś. Firma niestety ma ludzi za nic . Nie chodzi tylko o rozmowy ale równiez o współpracę . Z perspektywy czasu cieszę się swoim odejściem. Naprawdę dobra decyzja !!! Jeśli chodzi o " panią kierownik"" to uważam ,że się zupełnie nie nadaje do swojej roli ( chodzi o rynek nowoczesny) . Powinna wrócić do parzenia kawy ... bo z ludźmi nadal nie umie rozmawiać . Nawet po reprymendzie i przeczytaniu poprzednich opinii. Na chwilę był spokój ... FIRMY NIEEEEEPOLCEAM>

rekr

A ja Wam powiem tak. Czytając te wszystkie fora łapię się za głowę i widze że wszędzie jest źle. Ale ja teraz powiem prawdziwą sytuację z jaką miałem do czynienia z firmą Inter Vion. Rekrutowałem na przedstawiciela. Najpierw była rozmowa w zewnętrznej firmie Hunter Consulting. Rozmowa w zwykłym mieszkaniu w bloku ale to pomijam. Dostałem się do II etapu i znów musiałem jechać do wawy a rozmowa już była w firmie Inter Vion. Wszystko by było ok, gdyby nie fakt że zapewniono mnie że zostane poinformowany o tym czy mnie zatrudnią czy też nie. To mnie wkurzyło bo minął miesiąc i nikt się nie odezwał. W końcu ja zadzwoniłem do zewn firmy rekrutującej i obiecano mi że coś się dowiedzą. Oczywiście żadnego odzewu. Zadzwoniłem drugi raz po czym otrzymałem od nich maila że znaleźli się lepsi kandydaci. Ja rozumiem że ktoś był lepszy ale powinni chyba dotrzymać słowa i się odezwać ale oni mnie totalnie olali i myślę że nie tylko mnie. Zadzwoniłem też do Inter Vion ale Pani kierownik nie raczyła podnieść słuchawki.Tyle mam do powiedzenie

mm

[usunięte przez moderatora]! Popieram . NIE POLECĘ TEJ FIRMY NIKOMU . Jestem tu tylko , bo mam kredyty.

Pensja na czas, ale umowa na czas okreslony, wiec okres wypowiedzenia tylko 2 tygodnie. Firma czesto zwalnia pracownikow.

zbyn

Wszystko super !!!!!!!!!!!!

czemu wszyscy pisza o Warszawie, centrum jest w tomaszowie , całkowita niezgodnosc tzn. wyzysk przez pracodawce , zatrudnienie przez agencję pracy umowy do niczego praca 8 godz codziennie a umowa zlecenie w nieskjonczonosc

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Vion S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter-Vion S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter-Vion S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter-Vion S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter-Vion S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter-Vion S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter-Vion S.A.
2.3/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Łopuszańska 95
    02-457 Warszawa