Opinie o Cte Carbotech Engineering S.A. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cte Carbotech Engineering S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cte Carbotech Engineering S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cte Carbotech Engineering S.A. w Szczecin

Witam Też wykonałem dwa zlecenia dla Firmy Carbotech i mam prpblem z odzyskaniem pieniąszków Za jedno zlecenie zapłacili zaliczkowo i resztę odzyskuje w sądzie. Na dzień dzisiejszy odwołali się od wyroku pomimo to że posiadam umowę podpisane faktury,protokoły odbioru prac.A drugie zlecenie mam wcale nie zapłacone pomimo posiadania odpowiednich dokumentów i podpisów ponieważ stwierdzili iż osba z kturą podpisałem umowę jest osobą nie kompetętną i niema uprawnień Po prostu śmiech szukają naiwnych i idiotów Dlamnie jest to FIRMA oszustów

Brando

Oni nie umieszczą na swojej stronie takich informacji. Wykonali kilka inwestycji które ich przerosły. Złe wyceny inwestycji na kilka milionów. Na chwile obecną to oni już nawet siedziby firmy nie maja. W CTE pracowała 10 osób w biurze teraz to chyba nikogo juz nie ma. Proszę sprawdzić :)

oszukani podwykonawcy

Potwierdzam wszelkie negatywne opinie.Takie jest działanie Panów z CTE. Carbotech czeka obecnie na ogłoszenie upadłości, o którą wystąpiła do sądu i tym samym wszyscy wierzyciele zostaną oszukani .

dede

ja mam już sprawę przeciwko Carbotech w sądzie, odwołali się od nakazu zapłaty twierdząc że usługa która im świadczyłem nie miała miejsca, co oczywiście jest bzdurą, bo wcześniej podobną usługę zamówili i (po bólach) zapłacili

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko KASJER w firmie Cte Carbotech Engineering S.A.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
prac

Przestrzegam przed tą firmą. Nie płacą podwykonawcą za materiały i usługi. (usunięte przez administratora) Generalnie to oni szukają "jeleni" których można naciągnąć na usługę lub materiał. Jak już wyciągną to kontakt się urywa.

jarek

nie płaci w terminie,,,,,unika kontaktu

laserpoint

Niestety potwierdzam - brak kontaktu, o pieniądze trzeba walczyć. Znając opinie udało mi się zdobić zaliczkę, natomiast dalsza spłata za wykonaną usługę stoi pod znakiem zapytania. Jeszcze się waham ale myślę że poinformuję o tym KRD. Laserpoint, Łódź.

egzekutor

Uważajcie na tą firmę nie płacą za wykonane dla nich usługi !!!!!!!!!!!!!!!!! Brak jakiegokolwiek kontaktu !!!!!!!!!!!!!!!

wykonawca

Wykonałem usługę dla tej firmy i nie zapłacili mi kilkanaście tysięcy złotych. Ciągle mnie zwodzą. Słyszałem, że mają problemy finansowe i nie tylko wobec mnie są zadłużeni. Ktoś może napisać coś w tym temacie?

daro

(usunięte przez administratora)Pracowałem na zasadzie "dogadamy sie, będzie ok".....Z należności które mieli nam wypłacić zapłacili ok 30 %, tłumaczac sie tym, że roboczogodzina u nich wynsi 17 zł, a akord jaki zakładaliśmy wcześniej, dla Pana Marka przestał w ogóle istnieć. Przed jakąkolwiek współpracą z tą firmą należy stworzyć dobrą i mocną, sprawdzoną przez prawnika umowę, bez niej nie warto wchodzić w jakakolwiek współpracę z tą firmą. a itak pewno po przedstawieniu takiej umowy, lub wyceny(które to ceny w innych rejonach Polski sa normalne) nie będą chcieli z Panstwem współpracować, mówiąc, ze "Panowie to zeście sie chyba z ameryki z takimi cenami urwali":) (usunięte przez administratora)

właściciel firmy duży cwaniak,trzeba na niego uważać,nie podpisywać umów jest czek inblanko ,po zakończeniu obciąża za szalunki i za roboty ,wymusza pieniądze za wykonaną robotę, unikać tej firmy

mirek

bardzo dobra firma

Zostaw merytoryczną opinię o Cte Carbotech Engineering S.A. - Szczecin

Cte Carbotech Engineering S.A.
  • Al. Bohaterów Warszawy 34/35
    70-340 Szczecin

Cte Carbotech Engineering S.A.