Winiarnia Bartex

Opinie o Winiarnia Bartex

były ph40

autem dzieci nakarmisz? mówisz jak kierowniczek, kiedy ph narzeka na wynagrodzenia ,,pieniądze małe ale masz przecież samochód i telefon\", szczyt marzeń

Autko zacne Berlingo,szkoda że w "puszce" ale fajnie jeździ.

ph

Aneta - 2012-02-01 14:40:55 Czy ktoś wie coś na temat pracy w firmie Bartex jako fakturzystka? jakie są zarobki ? Prosze o odpowiedz !!!dziewczyno jak możesz to daj spokój będziesz za wszystko karana za

kierowca

dlaczego w Poznaniu kierowy maja za kilometr 20 groszy a w innych oddziałach 12 groszy .Czy to sprawiedliwe?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Winiarnia Bartex? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
kierowca

u nas zarabia ok.1600 pln

Aneta

bartex?

Czytając to wszystko można się przerazić, a ktoś może powiedzieć jak wygląda praca w kontroli jakości lub na magazynie w ich siedzibie?

kd

i znowu swieta a tu nic zadnych bonuw ani paczek a o kasie mozna zapomniec ale czego tu wymagac od biednych panstwa bartoli przeciez mieli wydatki w tym roku dom wybudowany w 1rok 800metrow kwadratowych,powiekszenie biura,kazdy po 2 nowe auta a i jeszcze rozbudowa parku maszynowego a pracownicy sie nie licza a prawda jest taka ze czym wiecej maja tym bardziej chytrzy!

darek

mam pytanie jak tam zarabiają kierowcy bo słyszałem z na wypłatę składają się 3 składniki stawka za km+za tonę wywiezionego towaru+zdany punkt

ex

miałem wątpliwość pracować w Bartexie ponad dwa lata i jeśli chodzi o moją opinię to stwierdzam że typowy burdel.zero socjalu (o ile za taki można uznać wodę z Edenu raz na miesiąc bo jak się skończy to nie wolno domówić bo zapłaci sie z własnej kieszeni) a jeśli chodzi o kasę to tylko patrzą gdzie by tu zapier...ić

hmm

To świetnie się zapowiada :( Pracę ciężko dostać, a jak już ktoś zadzwoni to sie okazuje, że praca syf. Jutro mam rozmowę do Bartexu. Mam nadzieję, że jednak nie będzie tak strasznie jak piszecie

Pytanko jest wakat na ph. gastro. ktoś wie jakie zarobki są, oferują auto służbowe podobno dobre. Pytam bo złożyłem papiery. Dzięki za odp. z góry

a jak zarobki na produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o Winiarnia Bartex - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Winiarnia Bartex?

Zobacz opinie na temat firmy Winiarnia Bartex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Winiarnia Bartex