Mandam Sp. z o.o. w Gliwicach

Gliwice

Opinie o Mandam Sp. z o.o. w Gliwicach

Teo

Nie polecam, ich maszyny słabe, drogie. Konkurencja proponuje zdecydowanie nowsze i praktyczniejsze rozwiązania techniczne maszyn. Do tego nie dokładni, nie zdążają na czas, wszystko robione w pośpiechu i bałaganie. Z tego nie moze powstać dobra maszyna !

Rolnik

Beznadziejna firma, produkcja sezonowa ( w zimie bieda az piszczy, bo nikt w polu niczego nie robi) , gola pensja bez ( jak to szumnie nazywają) nagród. Ogólnie bałagan, chaos, ludzie snują sie jak żywe trupy. Słabe zarządzanie, kwalifikacje pracowników liche, taka zbieranina z łapanki.

abc

Omijajcie szerokim łukiem!!!!

bambus

Nie wspominam dobrze

nexx

1680 brutto na umowe o dzieło.... Zatem swietlana przyszlosc. Wspaniale wynagrodzenie. facet ma przyniesc do domu wyplate i wyzywic rodzine? dofinansowanie z Unii dostali - szkoda tylko ze wyplaty takie żalosne.

Zostaw opinię o Mandam Sp. z o.o. w Gliwicach - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mandam Sp. z o.o. w Gliwicach