Opinie o Mandam Sp. z o.o. w Gliwicach w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mandam Sp. z o.o. w Gliwicach, a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mandam Sp. z o.o. w Gliwicach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mandam Sp. z o.o. w Gliwicach w Gliwice

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Mandam Sp. z o.o. w Gliwicach? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ali Nowy wpis

Jako były pracownik powiem tyle omijajcie firmę mandam no chyba że chcesz zarabiać tyle co Ukrainiec osobiście nie polecę nikomu nawet wrogowi ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) a wypłatą to troszkę wyższa kuroniówka.mijajcie takie zakłady pozdrawiam

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem tu 7lat .Zarabiałem normalny okres 2800-3000 na rękę .Jak lato to szło zarobić do 3500-3700 około .Jeżeli jesteś dobry spawacz naprawdę to do Vlaska czy HTS ,ZKS .Ja już 2 rok w Vlasku mam 4,5 na rękę .W każdej z wymienionych przeze mnie firm lepiej płacą no i jest firma remontowa w Knurowie (byli mi w stanie zaproponować 3,5 tys na start ale poszłem gdzie więcej czyli do Vlaska .Uznałem zmienię pracę mimo môwiono mi od jakiś podwyższkach w co nie wierzyłem .2/3słyszałem ponoć się pracownikôw się zwalnia ta mniejszość zarabia z 4 lub więcej ale mają około12 lat stażu pracy tam.Przełożeni wporządku itd w Mandamie da się dogadać itd jedyne irytujące kartki wypisywać czas tego zrobienia i co zrobione .

GolJ

Bardzo dobra firma, rzetelna oraz dążąca do swoich celów konsekwentnie ☺️

Witold Nowy wpis
@GolJ

Co jeszcze możesz powiedzieć na temat Mandam? Czy jako pracownik byłeś zadowolony z poziomu wynagrodzenia oferowanego przez pracodawcę? Daj znać, liczę że niedługo mi odpowiesz.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Norbi

Zastanawiam się jaki macie powód, że nikt nie korzysta z tego forum?

Mati

Witam ile można mniej więcej zarobić jako spawacz ? jakie spoiny sie tam wykonuje i na jakim materiale chodzi o grubość materiału ? Czy mając uprawnienia mag 135 ponad podstawa i doświadczenie 5 letnie w spawaniu blach o grubości od 0.3 do 1cm dam rade ?

Irek

Podpowiedzcie czy potrzebują teraz kogoś do pracy?

Darek

Firma ma dobra opinię jako pracodawca więc mając umiejętności i chęci do pracy warto !

Lolek

Czy warto rozpocząć pracę w firmie jako spawacz?

Były Pracownik Mandam

A zapytać jeszcze ,wie ktoś czy mistrz Jerzy jeszcze jest w tej Firmie ,bez niego słyszałem było by tu ciężko z produkcją ?Jeżeli go nie ma to chyba zostane na Strefie .

Były Pracownik

Czy to prawda bo słyszałem pogłoski że chcą gdzie idziej przyszłościowo hale stawiać słyszałem o 3 hali (Pracowałem tu kiedyś 2 lata już około 10 lat jak tu nie pracuje .Kto ma informacje gdzie by to miało by być czy jakiś transport bezpłatny pracowników .Do Firmy mam blisko a zrezygnowałem ze względu na p£acę a potrzebowałem w tym czasie podwyżki to poszłem na Strefe jeszcze byłem w Vlassenrocie 4 lata od tego czasu jak poszłem z tej Firmy .Ile płacą wie ktoś dla Spawacza /Montera z około 12 letnim stażem pracy ?Myślę o pracy tu ze względu na dojazd mi.n

Wojciech

@Operator, @Inżynier, widziałem, że pytaliście o pracę w Mandam w Gliwicach. Zdecydowaliście się na wysłanie swojego CV do tej firmy? Dajcie znać! @Brachu, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w tej firmie. Jaka atmosfera panuje wśród jej współpracowników? Czy ludzie są dla siebie pomocni?

@Wojciech

Raczej nie ,na strefie raczej bd dalej pracować tylko w innej firmie .A ty Wojciechu myślisz o pracy w Mandamie bo widze pytasz o atmosfere ?

Pracowałem jako operator wózka stawka najniższa przez 3 miesiace a i puzniej to samo nie licz na nic wiecej. ...środowisko okropne powszechna konferencja a i ogólny bałagan do okola placu nic nie przystosowane ani hale ni plac (dziury i niskie sklepienia wjazdow )a maszyny duże i ciężkie. Wózki też mają wiele do życzenia zimą zimne bo niema drzwi lub szyb alatem duchota. ...załoga snuje się po placu niczym żywe trupy tak ze oczy do okola głowy na początek możesz byc deprecjonowany przez niektóre osoby 3-4 oraz przez pewnego Pana z pod bramy ogólnie nie polecam

@Były pracownik

To na strefe teraz ?Ciężko za takie pieniądze utrzymać rodzine ,atmosfera na pewno nie pomaga jak nie ma dobrze ,a do wózków w dużo firmach pozostawiają wiele do życzenia .

Długoletni spawacz

Jest możliwość nadgodzin ? w jakim stanie są spawarki , a suwnica czy sprawna ,czy spawa się Tigiem ,elektrodą , gazówką ,najwięcej na Migu /Magu doświadczenia . Praca na akord a premia uzależniona od sztuki tak jest w Vlassenrocie że od tego było jak byłem tam 7 lat pracowałem w tej firmie .Ile najwięcej zarabiają spawacze z stażem około 20 lat ? Ps : pracuje tu ktoś z Vlassenrota ?

Brachu

Połowa załogi to obcokrajowcy a druga to osadzeni praca na dwie zmiany + sobota za który masz dzień wolny ( bez sensu )oczywiście stawka jak za zwykły dzień

Inżynier

Czy Firma poszukuje spawalnika ,technologa a może mistrza ? Jaka stawka ,ile zmian ,czy warto tu się przyjąć czy jest możliwość awansu ?

Operator

Pracował ,pracuje,planuje się przyjoć tutaj ktoś w tej firmie jako magazynier a operator wózka widłowego ?niech wypowie się na ile zmian ile stawka na start ,ile nadgodzin Ps prawo jazdy C+E przydatne mogą być tutaj ?

Wojciech

@Długoletni spawacz, na razie nie otrzymałeś odpowiedzi na forum, ale trzymam kciuki, aby jeszcze się takie pojawiły! Gdyby jednak tak się nie stało, to czy zdecydujesz się na podjęcie pracy w Mandam w Gliwicach? Jakie warunki zaoferowane przez pracodawcę byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Jestem ciekawa Twojej wypowiedzi.

Spawacz

Czy to prawda że Ukraiñcy już nie chcą pracować tutaj ?

Długoletni spawacz

Warto tu zatrudnić się ,jakie są opinie wasze jakie stawki ?Dla spawacza z 20 letnim stażem w konstrukcjach stalowych bo myślę czy firme nie zmienić .

Zostaw merytoryczną opinię o Mandam Sp. z o.o. w Gliwicach - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mandam Sp. z o.o. w Gliwicach