USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA " INTEGRACJA" W KŁODZKU

Kłodzko

Opinie o USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA " INTEGRACJA" W KŁODZKU

oli

Nie wiem dlaczego takei porownaie, jezeli komus nie odpowiadaja warunki zatrudnienia to musi tam pracowac nikogo nikt nie trzyma na sile

aa

NIE POLECAM TEJ FIRMY.TU JEST JAK NA BIAŁORUSI I RZĄDZI SAM ON ŁUKASZENKO !!!!!!!!!!!!!

Toromistrz

Toromistrz – pracownik kolei czuwający nad technicznym stanem torów kolejowych na określonym odcinku.2

Toromistrz

POWIEM TAK NIEMA BIURKA NIEMA NIC TYLKO SYF I MALARIA NIEMA GRZEJNIKA WODY NO PROSTU SKANDAL A JAK PYTAM O COŚ NA miesiądz NIE ZROBIĘ PANU PORTIERNI BYDLAK JEDEN

szymon Ryszka

Ja NIESTETY NIE 16 GODZIN DOTEGO SOBOTY NIEDZIELE SKANDAL I TO ZA TAK MARNE PIENIĄDZE SPAĆ SIĘ NIEDA

maciej

pracowałem w tej firmie na terenie Kędzierzyna-Koźla, jako strażnik ochrony mienia dwukrotnie i bardzo sobie chwaliłem tą pracę, mimo krótkiego okresu, to praca nie była ciężka, wypłata zawsze na czas, same pozytywy i polecałbym tą firmę, ja z przyjemnością bym wrócił, w charakterze pracownika ochrony. pracę można pogodzić np. z nauką jak ktoś się uczy zaocznie, tak że mówię same pozytywy. Ja byłem zadowolony.

Zostaw opinię o USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA " INTEGRACJA" W KŁODZKU - Kłodzko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA " INTEGRACJA" W KŁODZKU