Zakład Artykułów Ściernych ARMES

Opinie o Zakład Artykułów Ściernych ARMES

Q

Sławek już od dawna stracił kontakt z rzeczywistością :D :D :D

Zorientowany

ARMES ZAKŁAD MECHANICZNY - poleca się tym, którzy mają mocne nerwy albo chcą zmierzyć się z Panem Sławkiem i rodzinką. Właściciel to człowiek, któremu mózg zjadły pieniądze: córeczki jeszcze lepsze od tatusia. I tyle w tym temacie żeby nie przeklinać. Kadra jak najbardziej OK. Kierownicy wyrozumiali i nie szukający problemów, pracownicy szczególnie starsi posiadają wiedzę i chętni pomagać. Tyle w tym temacie.

Zostaw opinię o Zakład Artykułów Ściernych ARMES - Nisko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Artykułów Ściernych ARMES