IMPEL CLEANING SP. Z O.O.

Szczecin

Opinie o IMPEL CLEANING SP. Z O.O.

Marta

Firma IMPEL CLEANING SP. Z O.O. na swojej stronie opublikowała kolejność rekrutacji w firmie. Oprócz tego dostępny jest również dla kandydatów poradnik rekrutacyjny, który ma pomóc w przygotowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej. Czy uważacie, że takie rozwiązania ze strony pracodawcy to fajna pomoc? Korzystacie z takich udogodnień? Zaglądaliście do tego poradnika? Jest wartościowy?

Marta

@xmastert2 i jak chcesz rozwiązać sytuację z pieniędzmi? Jesteś jedyną osobą w tej sytuacji? Może to pomyłka i jest to tylko opóźnienie w wypłacie i w najbliższym czasie ją dostaniesz? Ktoś miał podobną sytuację jak ten użytkownik? Ważne, by to ustalić dla osób zainteresowanych pracą w IMPEL CLEANING SP. Z O.O.

xmastert2

jest firmą nie solidną. Za miesiąc sierpień nie wypłaciła mi pieniędzy mimo że wykonałam usługę. Nie liczy się z pracownikami. Byłam na zwolnieniu lekarskim i nie mogłam chodzić. W międzyczasie skradziono mi komórkę i nie było ze mną kontaktu klucze i przepustki zostawiłam na bramie portu a oni twierdzą że się z nimi nie rozliczyłam

xmastert2

Marta

Akurat do Szczecina firma IMPEL CLEANING nikogo nie rekrutuje, ale jeżeli ktoś szuka również poza tym miastem zatrudnienia to warto sprawdzić oferty pracy tej firmy: http://www.impel.pl/biuro-i-handel.php i http://www.impel.pl/realizacja-uslug.php.

da

kamil' tak poszukuja tylko nie wiem na jakie stanwosiko chciałbyś aplikować, jakie masz wykształćenie oraz doswiadczenie, zależy też jaka lokalizacja Ci odpowiada. Proponuję ci wejsc na oferty pracy tej frmy na gowork i sprawdzic, są nowe, wiec mozesz aplikować

kamil

a teraz kogos potrzebuja do pracy ? bo ja akurat szukam nowej i tutaj by mi pasowalo

Bolo_45

Zastanów się dobrze nad podjęciem tam pracy. Wiem co mówię. Robią Niepełnosprawnych w bambuko, o pracy po 7 godz. zapomnij podsuną ci wniosek o zgodę na pracę w zwiększonej normie pracy itd. zamydlą oczy że tak musi być itd. jak nie podpiszesz to nie masz pracy.

Barbara

Praca początkowo z przypadku, a tu już minęło kilka miesięcy i raczej nic się nie zmieni. Stabilna i z wypłatą na czas, można planować przyszłość i wydatki.

vii

impel ma sporo obiektów więc każdy znajdzie coś dla siebie. pracowałam w kilku miejscach i wszędzie było ok. pracy odpowiednio dużo w stosunku do zarobków, nie zamiatam nosem ziemi po zmianie ;) także firma na plus!

Mea
@vii 26.08.2015 14:43

Praca do lekkich nie należy lecz przy dobrej organizacji szybko idzie a to podstawa.

gryka

impel to świetna firma i dobry pracodawca. wypłaty są regularne, nie trzeba się o nie upominać, przełożeni w porządku, a współpracownicy sympatyczni. w każdym zakresie jest po prostu ok :)

Bolo_45
@admin 31.07.2015 13:15
Na jakim stanowisku najlepiej jest pracować w firmie IMPEL CLEANING SP. Z O.O.? Czekamy na Twoje opinie!...

Na żadnym, trzeba omijać tę Firmę z daleka

Zostaw opinię o IMPEL CLEANING SP. Z O.O. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPEL CLEANING SP. Z O.O.