JARMAR Eksport-Import Spółka Cywilna

Łąck

Opinie o JARMAR Eksport-Import Spółka Cywilna

gorg

szczegulnie ten zapyzialy szczur niema pojecia do prowadzenia firmy tylko do przekrentu ludzi oszukance omijajcie ta firme z daleka

gorg

pracowalem w tym cyrku podzielam opinie przedmuwcy sa malo inteligetni nieproponuje nikomu tej firmy.

antczak

Pracowałem w tej firmie. Tragedia płaci kiedy chce. Przelozeni sa malo inteligentni

Zostaw opinię o JARMAR Eksport-Import Spółka Cywilna - Łąck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JARMAR Eksport-Import Spółka Cywilna