Jarosław Pawluk Jarmar Eksport - Import s.c.

Adres: Konwaliowa 1, 09-520 Łąck

NIP: 7742902322 REGON: 142167260

Jarosław Pawluk Jarmar Eksport - Import s.c.

Opinie o Jarosław Pawluk Jarmar Eksport - Import s.c.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w JARMAR Eksport-Import Spółka Cywilna? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

gorg

szczegulnie ten zapyzialy szczur niema pojecia do prowadzenia firmy tylko do przekrentu ludzi oszukance omijajcie ta firme z daleka

gorg

pracowalem w tym cyrku podzielam opinie przedmuwcy sa malo inteligetni nieproponuje nikomu tej firmy.

antczak

Pracowałem w tej firmie. Tragedia płaci kiedy chce. Przelozeni sa malo inteligentni

Zostaw opinię o Jarosław Pawluk Jarmar Eksport - Import s.c. - Łąck

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarosław Pawluk Jarmar Eksport - Import s.c.