REM-WAR Sp.zo.o.

Stalowa Wola

Opinie o REM-WAR Sp.zo.o.

tango

nowwy, a co jeakby ktoś chciał powalczyć o jakieś wyższe wynagrodzenie ? Gdzieś mi się o uszy obiło, że rekrutacji nie będzie więc trzymając stary skład powinno się również zadbać o satysfakcję finansową. Dajcie znać, czy firma akurat też za takimi rozwiązaniami jest czy nie :)

nowwy

Teraz to płacowe dziadostwo 1700

nowwy

Było ok

NOWY

A jak teraz pracuje się w REM-WAR-e? Bardzo proszę o pomoc bo zostałem zaproszony tam na rozmowę w sprawie pracy ale widzę że nie ma tutaj żadnych aktualnych informacji. Ile tam średnio miesięcznie się zarabia i na jakich warunkach zatrudniają nowe osoby? Jak traktują swoich pracowników? Z góry dzięki za pomoc

Ania

"REM-WAR" Sp. z o.o. po usunięciu dawnej Pani dyrektor zaczął prężnie rozwijać się. Nowy Prezes oraz nowy Dyrektor tech. sukcesywnie dosprzętawiają firmę, podwyższają pracownikom kwalifikacje, pozyskują nowych klientów, regularnie inwestują w reklamę. Zadziwia szeroki zakres oferowanych usług oraz park maszynowo - narzędziowy. Minusem dla firmy są stosunkowo niskie zarobki oraz brak młodej, wyspecjalizowanej kadry.

Zostaw opinię o REM-WAR Sp.zo.o. - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REM-WAR Sp.zo.o.