2008 – obecnie „ELCHEM” Lech Cyprysiak

Konin

Opinie o 2008 – obecnie „ELCHEM” Lech Cyprysiak

Słowa kojarzące się z 2008 – obecnie „ELCHEM” Lech Cyprysiak (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa - trudno powiedzieć. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niski... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .przyjaźni i zgrani.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Od 15 zł / h netto Najbardziej podobało mi się w 2008 – ciągłość pracy, możliwość zarobku. obecnie: firma nie uzyskała możliwości kontraktu, trudności w oferowaniu pracy dla pracowników. „ELCHEM” Lech Cyprysiak : Najbardziej nie podobało mi się w 2008 – obecnie „ELCHEM” Lech Cyprysiak :przestoje w pracy, obecnie trwa to już 1,5 m-ca

Zostaw opinię o 2008 – obecnie „ELCHEM” Lech Cyprysiak - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2008 – obecnie „ELCHEM” Lech Cyprysiak