Mostostal Zabrze ZPK Sp. z o.o.

Opinie o Mostostal Zabrze ZPK Sp. z o.o.

Olga

@Zenek, czy pracownicy sami odchodzą, czy są zwalniani przez tego pracodawcę? Mówisz o "czystej komunie" - co masz na myśli? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Mostostal Zabrze ZPK i może podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy na forum? Jakie warunki oferuje? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Monty
@Olga 03.05.2018 13:13

To już niestety koniec byłem na kilku budowach ale to co się wyprawia w teksidzie może się skończyć tragicznie...

Olga

Dawno nie pisaliście nic na temat pracy w Mostostal Zabrze ZPK. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w tej firmie? Widziałam na stronie internetowej, że aktualnie poszukiwani są kandydaci do pracy na stanowiska ślusarza oraz spawacza. Szczegóły tutaj: http://www.kp.mz.pl/pl/content/Kariera . Co sądzicie o tych ofertach?

Zenek
@Olga 03.04.2018 15:41

Duża rotacja , ludzi mają za nic i tyle, warunki na halach poniżej krytyki, TAM NIE MA WENTYLACJI , wszędzie bród , czysta komuna.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Mostostal Zabrze ZPK Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

donto

Hej, szkoda że tutaj nikt nie opiniował pracy w zpk. Teraz widziałem że potrzebują spawacza do zakładu. Wiadomo może czy MIG/MAG czy TIG czy co ? I na jaką umowę ..

nick
@donto 29.01.2016 21:03

w mostku tylko 135 ;136 umowa o prace teraz choć od jakiegoś czasu dają umowy próbne po 2-3 miesiące próbnej a kiedyś tylko miesiąc potrzebyją dużo pracowników ale przy stawkach obiecanych prawie każdy rezygnuje wszędzie dookoła dają więcej boje sie że na hucie z. już więcej sie zarabia . chcą z firmy zrobić opla wszedzie ino dyskietki komputery zegary kupa biurokracji jak na produkcję dzwigów a pieniądze jak w starej cegielni.

saldo
@donto 29.01.2016 21:03

Mostostal to mig/mag umowa o pracę choć na kilka miesiecy dostaniesz umowe probna . Na 8 godz musisz wyspawać rolkę drutu 1.0 mm o wadze 18 kg tak średnio wychodzi, załoga ok, majstrowie bez szkoły z czym wiąże się brak kultury do drugiego człowieka - kolesiostwo i oczywiście brak wdrażania technologi bo robota ma być na już bo co u góry powiedzą. Dużo biurokracji czyli karty podzespołów godzin pracy itp. to jest najważniejsze teraz. Jeśli masz szczęście dostaniesz na początek 16zł brutto off cors. W promieniu 15 km sporo firm z podobną produkcją ale zarobki przynajmniej o 1/3 większe

Już dzisiaj możesz kreować i zmieniać rynek pracy. Wypowiedz się o firmie Mostostal Zabrze ZPK Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Mostostal Zabrze ZPK Sp. z o.o. - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mostostal Zabrze ZPK Sp. z o.o.