metrum-plus

Łódź

Opinie o metrum-plus

Time

Wiesz co, w tej firmie maksymalnie to chyba ludzie zarabiają jakoś po 4500 netto, tak mi się wydaje, jak dla mnie to opłaca się tam pracować, zwłaszcza, że warunki pracy są naprawde niezłe, każdy by chciał, aczkolwiek tylko trochę jest miejsc wolnych.

................

Popieram wczesniejsze wypowiedzi....nie polecam i odmawiam.....brak warunkow no chyba,że koś lubi jeść w chlewie,przebierac sie w zimnie i pracować w zimnie,a co do zarobków to nie wszyscy maja 1700zl,lecz mniej tylko jak to mówią pupilni szefa tle maja i osoby które z ucha szczelają:)a jest ich dużo w tej firmie więc trzeba sie pilnować

...

Popieram Kolege pracowałem tam i warunki,sa masakryczne pensja nie jest zła jedna zmiana po 9godz i 1700zl na reke, ale nikt nawet kierownik o niczym nigdy nie wiedzą,w jadalni śmierdzi,szyf,na ciuchy czasami trzeba czekac do momentu az majtek nie bedzie widać.Urlop hahahah nie w tej firmie dostaniesz wtedy kiedy Prezes ma malo pracy albo jest przestoj w pracy a jak chcesz wybrac sobie urlop to uslyszsz albo tego dnia albo dowidzenia

Spawacz:)

Warunki zle,a dlaczego np zima (-15)na dworzu i tyle samo na hali,przebieranie sie w tej samej temp.jedynie gdzie mozna sie ogrzac to na sniadaniu przez 30min.Pozatym umowa zlecenie na 3dni,6dni roznie najdluzej na 1mies.umowa sie konczy,konczy sie praca i pracownik dopiero wtedy sie dowiaduje czy przedluzaja umowe

Zostaw opinię o metrum-plus - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie metrum-plus