ACUS Maria Sobiech i Piotr Stefaniuk Sp.J.

Opinie o ACUS Maria Sobiech i Piotr Stefaniuk Sp.J.

były pracownik

Unikać jak ognia współpracy z tą firmą. Nie wiem jak jest w salonach. Ja pracowałam w Administracji. Nie wiedzą kogo zatrudniają. Plotki są na porządku dziennym. Trzeba biegać i zostawać po godzinach. Wszyscy na palcach chodzą przy Pani Dyrektor [usunięte przez moderatora]. Kanapeczki, rozpieszczanie, 10 kawek i herbatek a w między czasie tysiąc innych spraw nie da się tego wszystkiego pogodzić. Kadra wyższa nie słucha swoich pracowników. Szacher macher z umowami. za nadgodziny niby placa ale dostaje sie do reki i trzeba szukac osoby bezrobotnej najlepiej znajomego aby wypisac na lewo umowe zlecenie. Szczerze nie polecam tracenia nerwow w tej pseudo firmie.

Zostaw opinię o ACUS Maria Sobiech i Piotr Stefaniuk Sp.J. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACUS Maria Sobiech i Piotr Stefaniuk Sp.J.