Asia Spa,NFZ ,Diva

Limerick

Opinie o Asia Spa,NFZ ,Diva

Witam.Doświatczenie jakie zdobyłam w NFZ oraz atmosfera pracy byla doskonala.Niestety moge ponazekac na pracodawce poniewaz mnie zwolnil a powodem bylo ze jego znajoma jest srota i trzeba pomagac takim osoba.....wiec sami sobie odpowiedzcie na pytanie o dyrektorze NFZ.Diva jak i Asia Spa bardzo sie ciesze ze tam pracowalam poniewaz zdobylam kolejne doswiatczenie a zazwyczaj obcokrajowca nie udaje sie znalesc pracy w zawodzie mi sie udało wiec pozytywnie;)

Zostaw opinię o Asia Spa,NFZ ,Diva - Limerick

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asia Spa,NFZ ,Diva