Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Masi

Leif ten kurwiaz na szmaty rumuńskie wydaje A na wypłaty niema rura bita omijać ta psedo firme

Norbert

Pieniądze już mam : )

Langset International Ltd.

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że przelewy zostały zrealizowane w dniu wczorajszym. Jak Państwo wiecie podczas kilkomiesięcznej współpracy zawsze dokładaliśmy, nadal dokładamy starań aby wszyscy pracownicy finalnie otrzymywali to co otrzymać powinni z tytułu wykonanej dla nas pracy. Bardzo prosimy o nierozpowszechnianie informacji niepotwierdzonych, często nieprawdziwych, które szkodzą nie tylko firmie, ale także wam jako pracownikom. Powodzenie kontraktu leży zarówno w interesie firmy Langset jak również każdego jednego pracownika z którym firma współpracuje. Podejmując działania, czy wyrażając opinie warto mieć to na uwadze. We wszystkich kwestiach dotyczących planowanego zajadu z rotacji , wyjazdu na rotacje będziemy informować was jak najszybciej. Osoby, które nie otrzymały payslipa prosimy o kierowanie informacji na adres kontakt@lansget.pl Dziękujemy. Z poważaniem, Langset International Ltd.

@Langset International Ltd.

NIKT OD WCZORAJ NIE DOSTAŁ PRZELEWU ZA MIESIĄC MARZEC

Spawacz

Pewnie,że firma nie oszuka tylko po co te głupoty pisać i sie podszywać pod firmę masakra co za łeb.Pozdrawiam Langset

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

Spawacz

Gdzie są moje pieniądze za las... ;) 3m się chłopaki langset Was nie wychuja....

Spawacz Rumunia

Uwaga na tą firmę wszystko na czarnucha a jak wypadek to zabierają przepustkę i wyjazd do Polski i radz sobie sam banda (usunięte przez administratora)

Jacek
@Spawacz Rumunia

Ciężko się w Polsce ubezpieczyć za te ok 400 zl w NFZ ? Cholera najpierw nie myślicie o przyszłości, jesteście zachłanni, podatku nie, ubezpieczenia nie... A później jacy wszyscy są źli i chcą Was oszukać. Sami siebie okradacie i sami sobie problemy robicie

spawacz
@Jacek

za 400zl co to za ubezpieczenie kolego ,podstawowy pakiet ubezpieczen emerytalno ,chorobowych ,rentowych to ok 1300zl ,a jak przyjdzie co do leczenia to czekasz 3 lata do specjalisty ,a jak do emerytury to na tym pakiecie 800zl dostaniesz jak skonczysz 67 lat

Jacek
@spawacz

Nie mówię o całościowym ubezpieczeniu, ale chociaż te ponad 400 zł chorobowego na wypadek szpitala. Zapłacić za prywatną wizytę lekarską to nie jakiś wielki koszt, ale za szpital to już ładne sumy wychodzą. Lepsze same chorobowe niż nic i później płacz.

×××××

Dajcie znać jak dostaniecie wypłatę. Bo znowu spóźnienia.

stoczniowiec
@×××××

wyplaty nie bedzie jeszcze w tym tygodniu, moze w poniedziałek

Hahah

Co banda z tulcza juz wbila na braile i juz kłopoty pajacu Kaszub zgnij w piecu i się pal bo to właśnie przez takich jak ty są kłopoty żal mi was i waszych rodzin skoro mają taką głowę rodziny jesteś żałosny i skończony żadnych problemów wcześniej nie było zaczęły się wtedy kiedy banda gnojarzy przyjechała z tulcza nic tylko widły dla was niedoj. ...ebane gnoju pseudo spawaczki i monterki

Hushus
@Hahah

W 2 tygodnie wszystko zniszczyli co było budowane 2 miesiące specjaliści z tulcza pozdrowienia noobki

Buli

Kasy nie będzie firma bankrutuje a czarter morze w poniedziałek jak zapłacą

@Buli

skąd wiesz od kogo masz takie wiadomości

opn1
@anonymous

Z tego co sie orientuje to wyloty sa tylko w soboty?

Hushus
@Buli

Tak bankrutuje co miesiąc bo dostają pieniądze biedaczki 4 dni po terminie bo już nie mają za co pić a tu kredyty (na wódkę) rachunki (na papieroski) i opłaty (na piwko na kaca) nie wystarcza inteligentni mają polewe niesamowitą z was pseudo stoczniowcy hahah

Tulcea

Też słyszałem że czarter dopiero w poniedziałek bo kasy nie ma. Jutro po pierwszej przerwie wszyscy pod kontener jak nie będzie kasy na koncie.

@Tulcea

STRAJK

Tulcea
@anonymous

Trzeba się dowiedzieć co i jak, nie mamy po 12 lat żeby nas wodzic za nos.

Tesgnal

24 kwietnia a wypłaty nie ma. Langset znowu się postarał. Problemy finansowe i tyle!

@Tesgnal

W Norwegii dostali w terminie

marian
@anonymous

norwegia to inna firma, sa rozne langsety

@marian

Ta sama firma te same kobiety w kadrach

@Tesgnal

czy ktos juz ma kase

×××××
@anonymous

Z tego co wiem nikt niema jeszcze kasy

@×××××

Jak by wysłali przelewem natychmiastowym to by była a zapewne wysłali zwykłym i nie ma

Inz1
@anonymous

Nic jeszcze nie wyslali o to chodz....

Gregor

Podpowiedzcie jak się pracuje z firmą? Czy ta robota w Rumunii jest opłacalna?

nick
@Gregor

zależy jak na to patrzeć, niby 16euro na godzine, -18% podatku dochodowego,- 150 euro za przelot w jedna str, - troche ponad 400zł ZUS ubezpieczenie samemu w razie draki. Na moj gust nadal sie opłaca.

Janusz

Ta firma to ściema skreciłem noge w kolanie zostawili mnie samemu sobie firma w której jesteśmy tam ubezpieczeni to żart za trzy tygodnie gipsu 400 zlotych niema komu za zwolnienie zapłacić A jak powiesz prawdę foremanowi że na niczym się nie zna i jest tępy to już nie pojedziesz wiecej mam kontakt jeszcze 3 miesiące i nawet nikt nie zadzwoni ale piszę przez prawnika do inspekcji pracy na Cyprze bo już się dowiedziałem co i jak i pozew do Varda za ten wypadek też ich pozwać można

Guest star????????????????

No Panowie dzisiaj impreza w Braili. Az ściany trzeszcza. W poniedziałek pewnie znowu naturalna selekcja bo standardowo paru nieśmiertelnych sie znajdzie i jak przyjdzie do dmuchania to blady bedzie jeden drogim. Nie ma co PALINKA i świat staje sie piekny. Pozdrawiam wszystkich z Braili jestem tu i powiem szczerze tragedii niema klimat spoko ????????

Coco
@Guest star????????????????

Znajdziemy cię (usunięte przez administratora)

srutututurutu
@Coco

COCO to twoja ksywa, czy nazwa małpki fiki miki????

coco
@srutututurutu

uwazaj na coco bo ci (usunięte przez administratora) w oko

@Guest star????????????????

Impreza mega panie tez były ciekawe co zony na to

Roxi
@anonymous

A ciul tam z moim starym,niech baran zasuwa kasę przysyła i tak żadnej nie zaru.ha!!! bo wygląda jak ,,skocz po wino'' !!!

@Roxi

Dobre

Inz1

Ludzie czekaja na wypłate ...... kolejny miesiac i spoznienie.

welder
@Inz1

zrozumcie, ze przy takiej ilosci osob nigdy nie bedzie plynnosci

spawacz
@welder

zawsze jest wymówka z wypłata a to rotacja duża albo coś innego w norewgi maja punktualnie i ta sama firma

Mirek

Wkoncu (usunięte przez administratora)się szkół za tych wolkowow pijaków i narkomanów .pozdrawiam Rafała jest ok tylko trzeba się do raboty brać a nie tylko chlac jak dorsz!

@Mirek

Alkoholików to u was jest 90%, każdy chleje w weekend jak świnie. Może za mało roboty wam dają

@Spawacz

Jak ktoś nie pije, to zaraz dziwne komentarze. Ciągle tylko szukają dzi.ek. Ciekawe czy żony wiedzą jakich mężów mają, bo nawet dla mnie faceta, to jest żałosne.

janek

gdzie wypłata? za wszystko potracacie z winy pracownika a Wy jak nie dopełniacie swoich obowiązków to może dla każdego pracownika po500 euro dacie za nie wywiazanie się z warunków umowy 20 to 20 a nie 22 czy 24 jak nie wiecie o czym mówię to przeczytajcie punkt 6 waszego kontraktu w takim razie żadnego wypowiedzenia nie piszę bo kontrakt jest nie ważny jadę do domu w sobotę i nie wrócę do Was przekręty ludzie nie dajcie się naciągnąć tej firmie 16,50 euro na start zapłać w Polsce podatek od dochodu 18 % to zostanie Ci 13,20 od tego trzeba odjąć podróż od 150 do 200 euro w jedną stronę nie opłaca się jechać w ten kolchoz

Brudas
@janek

To sie zatrudnij w Enerpolu tam na pewno zarobisz wiecej i nie bedziesz musial płacic podatków ,ubezpieczenia społecznego ,za dojazdy do pracy i podobno dokładają cash do projektów

KASZUB
@janek

NO I TO PRAWDA SZUKAJĄ ŻEBY ZŁAPAĆ NA STANIU I WLEPIĆ 500-EURASI KARY NIE WYWIĄZUJĄ SIĘ Z KONTRAKTU WYPŁATA 22-GO TO PŁACIĆ ALBO NAM PO 500 ZAPŁACICE KARY CO

@KASZUB

W kontrakcie jest napisane, że przelew wychodzi 20 a nie, że ty 20 dostaniesz przelew. Poza tym jak dla Ciebie 13 euro na godzinę to mało, to ile zarobisz w Polsce?

grinder

To jak z tym podatkiem ???

Eduardo
@grinder

Podatek musisz odprowadzić w Polsce jest klauzulą w kontrakcie która wyraźnie to mowi

KASZUB
@grinder

Z PODATKIEM POJEŻDZISZ 4-WYJAZDY CZYLI OKOŁO PÓŁ ROKU I 11-TYSI DO SKARBÓWECZKI I TO BIEGUSIEM NIE LICZCIE ZE POLSKI URZĄD SKARBOWY DO WAS NIE DOJDZIE BĘDZIE ZDZIWIENIE

Szlifierka Rumunia
@KASZUB

Byłem w skarbówce, jak ani dnia nie masz przepracowanego w pl to rozliczana się na Cyprze i w pl składasz PIT 0. Wystarcza odcinki z wypłat umowy nie musisz pokazywać.

monter
@Szlifierka Rumunia

w jakiej ty skarbuwce byles ze takie bajki ci powiedzieli szok az czytac tego sie niechce takie bzdury

@monter

Ten podatek można płacić raz w roku, z kontraktu wynika, że masz go płacić w Polsce a nie na żadnym Cyprze. Znasz cypryjskie prawo podatkowe, że chcesz się tam rozliczać?

Czy ktoś może powiedzieć jaką warunki i zarobki firma proponuje dla montera izolacji / blacharza?

Zryw dunaju

Panie z biura i wszyscy co podejmujecie decyzję o zatrudnieniu pracowników iż wiem że przegladacie te owe opinię Proszę was nie przenoście ludzi z TULCEA do Braila bo będzie to samo Kongo co tam robota idzie ludzie ogarniają niedawajcie tu tych paprkow rolników i innych gnojazy bo będziecie musieli kupić widły. Także prośba nieprzerzucajcie ich do Braila bo banda wpadnie opinia spadnie alkoholicy pseudo monterzy spawacze z doświadczeniem 15 letnim w gnoju odpuście se kupcie se widły i wypier.... Do polski

Snajper
@Zryw dunaju

Kolego chamuj ta bajere bo nie wszyscy sa tacy jak opisujesz ludzi bo dzieki tym ludzia pracujesz w braili bo zrobili kilka projektow w tulcea i dla tego Vard podpisal kontrakty w braili

Zryw Dunaju
@Snajper

Rozumiem cię szanuje cię za to i tych którzy się starali ale wiesz jak jest z bandą

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset