Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

franek

Witam tak samo dostałem dzisiaj ze skarbówki za tamten rok więc to prawda ,dobrze ze 4 tyg robiłem pozdrawiam

@franek

To ile masz do oddania do US za te 4 tygi?

franek
@Olo

Mam się zgłosić i wyjaśnić ale jak mi przez tel powiedziała to muszę pokazać czy rozliczyłem się na Cyprze ,jak nie to mam tu w polsce się rozliczyć za tamten rok no i kare do 2500 pln zapłacic czyli lipa panowie 1 max 2 wyjechać i spadać pozdro

Pan Te
@franek

Jak się pracowało za zeszły rok w PL to należy wypełnić pit ZG - to nie jest jakaś tajemna wiedza. Ja wypełniając ten pit dopłacałem do podatku (od tych pieniędzy co zarobiłem w polsce) ok 800 zł.

@franek

dlaczego niektórzy tak kombinuja i nie płacą podatku a później płacz... to nie jest aż tak dużo te 18%

jacek
@monter

tak to wlasnie jest z tymi niby duzymi stawkami 16 euro do reki, a potem sie okazuje, ze nie placa podatku i wszystko spada na pracownika. Tak samo firma stip i kadry

@jacek

bo jestes de*il i nie czytasz konraktu, albo w ogole nie umiesz czytac prawda? Jak byk napisane, ze podatek placisz samemu, kazdy to wie. Jestescie niedouczeni, ale wina innych nie?

Bob budowniczy
@monter

Ty skonczony (usunięte przez administratora) jak ty masz podatki placic kto cie zatrudnia kolku tak wlasnie jestes (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) pewnie pierwszy raz na kontrakcie i udajesz bog wie kogo to firma powina placic wszystko palo jedna

@Bob budowniczy

Przecież ty nie masz normalnej umowy. Pracodawca nie płaci za ciebie niczego na podobe ZUSu, żadnych składek zdrowotnych, emerytalnych, to jak ma pracodawca płacić podatek? Ty nawet ubezpieczenia nie masz. Płacąc podatek robisz legalność dochodów z jakby pracy na czarno. Podpisałeś kontrakt bez czytania? Podpis, to zgoda, nikt cie do tej pracy nie zmuszał. Twoja agresja oznacza, że to ja mam rację, inaczej byś nie rzucał bluzgami. Zapraszam do innego kraju np. Norwegii, Niemiec , tam masz normalną umowę o pracę, ale i zarobki niższe. Płacisz za wyżywienie, czasem też za nocleg. Co kto woli, ty masz z 16 euro 13 euro na czysto, na legala nawet 11 by ci nie wyszło.

monter

monter patryk przestań być taki agresywny w pracy i po pracy jak boli cie glowa to sie lecz

Pewnie jutro bedzie.

Xyz

Czy ktoś już dostał przelew?

Jop78
@Xyz

Nie

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

Natalia

@Guest star, jakie widzisz plusy z pracy w Langset International Ltd? Czy firma ta przewiduje dla swoich pracowników bonusy, czy systemy wynagrodzeń pozapłacowych? Jak się Wam tam pracuje? Kto poleci firmę?

@Natalia

Heheh jakie plusy. No napewno plusem jest to ze mozna zarobic całkiem przyzwoite pieniadze. Wiadomo praca stocznia itd. Kazdy dobrze wie na co sie pisze. Tak samo ludzie jednym sie spodoba inny odrazu twierdzi ze patologia. Prawda jest taka niestety my Polacy sami tą Patole tworzymy i nie chodzi mi tu o pracownikow Langset szacunek chłopaki mam do was bo sam codziennie razem z wami przychodze do pracy , tylko ogolnie my polacy tak mamy niewazne gdzie bysmy nie pojechali to zawsze predzej lub później narobimy jakigos problemu. A tak na koniec to bonusa wczoraj chłopaki dostali kto tu jest wie o co chodzi. Pozdrawiam

@Guest star

Nie my Polacy , tylko gnoje patologiczne lubiące moczyć mordę . A dużo takich jeździ w takie warunki . Bez umowy , na pokoje wieloosobowe , z mobingiem . Wiadomo , że jak ktos tam jedzie to , albo lekki desperat , albo patol

Weteran

Tu się z Tobą kolego nie zgodzę. Nie jestem alkoholikiem a już na pewno nie patolem czy desperatem,jeżdżę po to by zarobić. I teraz Ci powiem najważniejszą rzecz wiesz dlaczego żaden foreman się do mnie nie przyczepi nie podniesie głosu? Ponieważ jestem monterem i znam się na tym co robię. Nie jestem że stoczni Kielce i na tym polega różnica między Tobą a mną. Pozdro.

On

Witam cię widzę że taka wypowiedź dałeś żeby obrazić wszystkich Po co się pytam Warunki są dobre to tylko ludzie sprawiają problemy A widzę że ty jesteś jednym z nich

Jjh
@Natalia

Powinny być tutaj normalne umowy dla ludzi, ubezpieczenia i wszystko inne

Mirek

Czy langset mógłby przestać zatrudniać niepełnosprawnych i z niedorozwojem mózgu osoby do biura, które nie potrafią odebrać telefonu, odpisać na maila itp?

jutta
@Mirek

nie odbierają wypłaty nie ma i na wiadomości też nie odp. trzeba by numer do norwegi ogarnąć do księgowej ,

@Mirek

mają w (usunięte przez administratora) ludzi

@Mirek

ciagle mam zle naliczane stawki w payslipie, od miesiecy

Remister

O zgrozo. Weekend. Człowiek nie odpocznie. Alkoholicy. Cpuny. I dziw.... mam nadzieje ze to wasze zony przeczytaja. Firmo klekaja narody. Obowiazkiwo czestsze alkomaty.

@Remister

Ooo proszę jaki porządny się znalazł Katolik jeden w kościele byłeś wyspowiadałes się.

Remister
@Sam ja

Byłem i uważaj zebym was z nazwiska nie wymienil bo się będziesz zonce tlumaczyl z dziewczynek w kabaretkach

@Remister

Super A Ty pewnie zwykły gej

Panowie wytlumaczcie mi jak jest z tym podatkiem? Płaci go ktokolwiek?

@anonymous

Ty weź już nie siej fermentu pajacu.

xxx
@Weteran

Kim jesteś pajacu anony...... ????

@anonymous

Normalni będą płacić, reszta będzie płakać

Olo

Panowie kasa wpływa na konta. Wlasnie dostalem.

@Olo

Wypłaty weszły więc bez paniki. Zawsze wypłacają tylko raz dostaniesz 22 A drugim razem może być 24.

Normalny

W kontakcie jest zapisanie 5 dni roboczych po 20. Więc termin wyplaty mija w Piątek 27. Więc po co jest siana ta panika....

Aaaa
@Normalny

Jest też napisane że kasę wysyłają 20 każdego miesiąca kasa po wysłaniu idzie Maks 2 dni.

Gdzie jest ku...kasaa

Xxx
@anonymous

Przecież pisałeś baranie 23 że już masz kasę gubisz się już (usunięte przez administratora)

@Xxx

Ty baran jak nie podajesz swojego Nicku to wyswietli tobie anonymous widać ze robi w langsecie

Bez paniki bedzie

Piszę co chcę i będę pisał. Dla mnie najważniejsze jest to, że ja kasę mam a Wy nie :-) :-)

Snajper
@anonymous

Podaj swoje prawdziwe nazwisko smieciu. To sie spotkamy i ciekawe czy bedziesz taki kozak

@anonymous

Ale ty jesteś zwykłą pa.a i my nie lizi du..ie langsetowski......

Olo

Dostaliście juz wyplaty za czerwiec?

@Olo

Jeszcze pusto. Pewnie będą jutro jak znam życie.

Gruby
@Olo

Dzwonilem do biura to niby wczoraj poszly przelewy, tylko bardzo dziwne ze nikt jeszcze nie dostal, (usunięte przez administratora) takie

Endrju

Panowie czy kasa wpływa juz za czerwiec??

Weteran Nie muszę się dowiadywać kiedy wypłata bo ją dostałem ????a Ty pewnie jeszcze nie ???????????????? Nie będziesz mi mówił gdzie i co mam pisać. Pilnuj swojej (usunięte przez administratora) żeby Cię nikt nie zapiął ???? po prostu się zapytałem więc chciałem dostać normalnej odpowiedzi, nie masz nic mądrego do powiedzenia to siedź cicho.

@anonymous

I co się chwalisz masz norweska umowę i jaki ty jesteś super..... To po co Wku....sz innych

Same cioty na tym forum. Chcesz się czego dowiedzieć to Cię zaraz zgnoja. Patologia i tyle.

@anonymous

Nie pisz już tu nie interesuj się czymś co nie dotyczy Ciebie baranie. Co znowu chcesz się dowiedzieć kiedy wypłata? Czy coś bardziej błyskotliwego wymyśliłeś.

Spawacz

Panowie jestem kolejną osobą w tym tygodniu która dostała list z urzędu skarbowego. List dotyczył wypłat z Rumunii. Jest do płacenia całkowity podatek za to że nie rozliczyliśmy się na bieżąco

@Spawacz

Skoro tak to opublikuj ten list tak aby wszyscy zobaczyli. Bo jakos sobie nie przypominam abym dostawal jakies wypłaty z Rumunii.

@Spawacz

Bys poruszyl sprawe maszyn do spawania ,firma zakupila mega maszyny dobrej firmy za duze pieniądze tylko ze one nie sa zdatne do pracy na stoczni przy duzych blokach krotkie kable po 10 metrow ,maszyny maja funkcje chłodzącą tylko po co?,a płatnosc podatku masz w umowie co w tym dziwnego

@spawacz

A co ma jedno do drugiego. Piszesz ze dostałes pismo z urzedu skarbowego. To pisze do ciebie zebys je pokozał skoro takowe dostałes. Wiem dobrze co jest zapisane w umowie. Tylko tobie tłumacze żadnej wypłaty z Rumuni nie otrzymałem. Przelew zawsze był z cypru.

@Spawacz

Po 1. Normalni płacą podatek a nie kombinują bo US ściga do 5 lat (nie kalendarzowych a rozliczeniowych, czyli na "nasze" do 6 lat). Z takich wypłat, po tylu latach nikt by się nie pozbierał a życzliwych nie brakuje. Wtedy jest do 75% (nie mityczne 75% a do 75%) tego co zarobiliście plus kara umowna. Po 2. Urząd nie ściga w sumie w ciągu roku za takie coś, zazwyczaj robi to do kwietnia, czyli do końca okresu składania pitów, no chyba, że ktoś Cię podkablował, ale wtedy: Po 3. Jak Cię ktoś podkablował za 2017 r. to miałbyś do zapłaty jeszcze karę, bo okres rozliczeń był do kwietnia. wtedy US kazałby przede wszystkim udowodnić jakie miałeś dochody, wezwałby w celu składania wyjaśnień, bo chociaż ma narzędzia do inwigilacji kont bankowych, raczej tego nie robi. Za biedny jesteś, żeby im się chciało. Po 4. Podatku nie trzeba płacić co miesiąc, w sumie to chyba nawet nie można, ponieważ nie masz ani działalności, ani innego rodzaju umowy. Z takich dochodów zawsze płaci się raz w roku. Po 5. W kontrakcie napisane jest, że podatek trzeba płacić. Przestańcie pisać bzdury, straszyć jak nic nie wiecie.

@Spawacz

Wow - dostałeś list. Ciekawe od kogo. Na pewno nie os US. Piszesz jakieś bzdury bo pewnie za wódę wyleciałeś matole, albo na maszynach przegrałeś.

Nikt

Wiadomo cos na temat wyplat?

@Nikt

Tak nie będzie w tym miesiącu

Tom

Ta firma to totalna porazka! Oszukali mnie na dniowce i przez 4miesiace nie moga tego poprawic-pomimo,ze przeslalem im timeshita! Zwykli zlodzieje co szukaja naiwnych do skrojenia.bylem raz i zaluje.nikt normalny tam nie jezdzi bo firm ktore nie odciagaja za bilety,domy jest wiele(w dodatku stawka to jak dla praktykanta)

@Tom

Więc powodzenia w szerokim świecie,pewnie chlaleś i zachowywałeś się jak patol więc Cię skroili. Teraz tylko pozostało obsmarować na forum. Co do stawek zarób 19 koła miesięcznie gdzieś indziej powodzenia.

@Weteran

Kolega ma rację. Praca jak kazda inna ale oczywiscie jak szlachta przyjedzie to nic sie nke podoba. Ogolnie z nas taka cebulandia. Myslimy ze jestesmy Panami swiata. Pozdrawiam

spawaczq
@Guest star

Tak, ściągnęli mi 200 euro za bilet mimo, że nie pojechałem do domu wtedy- oddali na następny miesiąc. Tak, dali mi na godzinę mniej , chociaż w kontrakcie miałem wyższą stawkę, oddali. Tak, ściągnęli mi 10% z wypłaty jak wtedy wszystki, oddali. Mają bałagan, babki w biurze są tam chyba po mega znajomości i przez pomyłkę, ale zawsze kasa się zgadza na koniec. Trzeba pilnować tylko swojego.

On
@Tom

Nie no popatrz normalnie wiejski milioner Dawaj namiar na tą pracę jedziemy wszyscy

spawacz

Dzien dobry ostatnio zakupilem bilet bukareszt -warszawa praktycznie tydzien przed wylotem,zaplacilem 230zl plus 80 zl dojazd do lotniska razem wyszlo 300 zl ,zapytanie do firmy, dlaczego z wynagrodzenia sciągają duzo ,duzo wiecej ? z góry dziekuje za odpowiedz pozdrawiam pracownik

@spawacz

Powiem tak trochę mam zaliczonych firm ale ta to na max złodziejska a jeszcze jedno jak będzie koniec pracy no to gratuluję pełnej wypłaty a tak na marginesie te ich 16-17 e bez podatku robota na czarno po 200 e w jedną strone przeloty ,Ja teraz siedzę w Holandii robota git 14 e pełny pakiet tyle w temaciejak kto chce

@spawacz

Bilet możesz kupić sam, niektórzy tak robią. Firma ułatwia, ale nie nakazuje. Jak za bilet wyjdzie Ci np. 900zł, to firma też ściągnie tylko 200 euro a z kupowaniem biletów na ostatnią chwilę, bywa różnie cenowo. zależy kto czego chce, jak jest rozgarnięty.

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset